Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Wing tsun, vagy krav maga?...

Wing tsun, vagy krav maga? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Hamarosan el akarom kezdeni valamelyiket , de nem vagyok benne biztos ,h melyiket . Légyszi segítsetek , melyik a jobb.
2009. jún. 2. 19:26
 1/10 anonim válasza:
7%
aikidoz....a kung fu szart se ér....hüjeség az egész...kunguztam 4 évig....semmi értelme nemvolt!! aikodozok 10 éve....na ennek van értelme!! megtod védeni magad stb
2009. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyrészt aikidozni nincs lehetőségem , másrészt nekem nem tetszik nagyon , de azért kössz a válaszért . Azért a kung fut sem kell leszólni , mert az sem rossz .
2009. jún. 2. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A krav maga az nagyon kemény,az izraeli katonákat ill. terroristákat is így képzik..

Megtanít mindenre,erősít fizikailag,lelkileg,nagyobb kitartásod lesz,tűrőképességed és még le is vizsgázhatsz vele,de ahhoz kell jó pár év...

2009. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
pont azért mondom h sok idő...de aikidozni van lehetőséged...szinte minden városba tanítanak...és nem drága...de ha megvédeni akarod magad vagy veszéjes hejen élsz akkr krav ha csak ojankor akarod megvédeni magad vagy vkit...ha pl egy szórakozó hejen belédkötnek akkor wing tsun...de nemigazán ajánlom egyiknek se utcai harcba való használtaát mert ölni lehet vele
2009. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind2 választ . Az az igazság , hogy véleményem szerint ha nagyon jól csinálod és olyan a természeted , minden küzdősporttal lehet ölni :):) Viszont nekem nem ez a célom és távol áll tőlem, hogy verekedésben eltörjem valakinek a gerincét stb :):) De azért értem h mire célzol.
2009. jún. 3. 08:16
 6/10 anonim válasza:
Lényegében puszta kézzel is lehet ölni:D
2009. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
vegyél inkább egy skúlót:D
2009. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Nem kell gerincet törni, elég ha rendesen gégén vágod s megfullad. Persze ölni lehet úgy is hogy ramentek egy tangra 6an s adjad neki. De az nem egyetlen mozdulat.
2010. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nonameboy0307 ***** válasza:
Szia. Az eredeti kérdésre válaszolnék. Sajnos a magyar Wing tsun oktatás nagyon alacsony színvonalú szinte bárhol. Mivel vizsgán nem buktatnak ezért ellepik az országot a gyenge mesterek.. Ha tényleg meg akarod magad védeni az utcán akkor válassz Krav Magát. Én jártam mind2 re. Mostmár kezdem azt érezni, hogy megtudnám magam védeni. A Wing Tsun ad önbizalmat, de vigyázni kell vele, mert ennek az önbizalomnak nincs alapja, nem tudod magad megvédeni vele..
2011. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 htfshgfjhfuvhftzdhjf válasza:
én wing tsun-ozok és az egyik edzőtársam kraw magázott. ő aztmodta hogy ez jobb,szal szerintem wing tsun megéri
2012. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!