Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a küzdősport ami...

Melyik az a küzdősport ami legjobban felkészítene egy sima utcai verekedésre?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, hogyha esetleg belémköt egy rossz cigány, akkor legyen esélyem leverni.
2012. jan. 29. 08:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Jeet Kune Do és Kali/Eskrima késharc kombo.Vagy ha ez nem,akk Wing Chun/Tzun Kung Fu,Ju Jitsu,essetleg normális edzés mellett Krav Maga,Defendo,Aikido.
2012. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Kung Fu és Box.
2012. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Oks, köszi a válaszokat. Boxnál nem lehet az a gond, hogy az ember hozzászokik, hogy rajta és az ellenfelen van egy nagy kesztyü, és hirtelen nem fogja tudni kivédeni az ütést ha valaki puszta kézzel ütné meg?
2012. jan. 29. 18:08
 14/21 anonim ***** válasza:

nem a kivédéssel lesz a gond.

azzal már lehet, hogy sza.r lesz csonttal beleütni a csontba. sz.ar amikor az ember szétharapott kézzel megy orvoshoz, mert ugye elmegy hiszen a mocskos emberi pofázmányról elég sok sza.r belekerülhet a sebbe.

hasonlóan kellemetlen, maga a zúzódás. szerinted kemény felületre (koponya csontjai) mekkorát üthetsz amit még elviselnek az öklöd relative érzékenyebb csontjai?

2012. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Az ő keze nemfog közel se annyira fájni, mint annak akit megütöttek és a boxnak az a lényege hogy te megüsd, de ő ne tudjon megütni téged.
2012. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

a boxolókat megütik, csak a kettős fedezéküket.

utcán meg sz.ar ha szétütik a karod. mert nem fogod tudni fegyverként használni.

2012. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Nem, ha el tud hajolni és gyors :) persze ahhoz sok idő kell.
2012. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
igen, ez minden harcos álma.
2012. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
De kivitelezhető..:)
2012. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ja. rajta vagyok a témán én is..


véletlen hallottam híradót. na, gondoltam meghallgatom mi a szitu, meglőttek egy srácot. olyan huszonéves forma. marokfegyvert szegeztek neki közelről, ijedtségből eltolta és felkaron lőtték.

ennyi, túlélte. ennyi volt a 2 brutális támadó!

hát barátaim, amíg ilyen idióták vannak, nem mondom hogy ne boxoljatok, csináljátok, de ígérjétek meg, az ilyen balfa.szokat nem hagyjátok sokáig szenvedni.

megütöd, berogy, torkon ütöd és kész.

aki ilyen, hogy pisztollyal nem tud elintézni egy fegyvertelen, ijedt kölyköt, háááát.. én nem tudom, egy roma késelő 600x veszélyesebb. szégyen..

nekünk persze jó. még a magyar bűnözők is sza.rok..

2012. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!