Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valakinek valami jó...

Van valakinek valami jó edzésterve a fenékből való fogyásra? Mennyi időt használjam a Leg trener gépemet? Hogyan a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
Vettem egy leg trenert (tesco) ez hasonlít a leg megic-hez. Szülés után kicsit sok maradt a fenekemen és a lábamon. Elkezdtem már diétázni, de szeretnék látványos változást elérni, lehetőleg minén előbb, mert itt a nyár és szeretném belepréselni magam egy fürdőruciba is.:) Van egy lépcsőzőgépem de nem tudom, hogy naponta mennyi időt kellene ezeken gyúrnom, hogy legyen valami eredménye. Napi szinten van 30 - 40 perc bicajozás is. Sajna futni nem tudok, mert a térdeim nem bírják...Hogyan kéne kialakítani egy hatásos edzésprogramot?
2009. máj. 25. 16:24
 1/1 anonim válasza:
A szervezet csak 30 perc után kezdi el égetni a zsírt ugyh az a minimum cardio gépeken, tekerd be magad fóliával a célzott területeken, és végezz erősítő gyakorlatokat is. Én ugyan nem szültem de igencsak volt lovagló izmom, de már szépen lement, hosszu folyamat volt nekem, én nem cardioztam nem igazán szeretem de igy is sikerült.Amugy a rubint rékás dvd-k nagyon jok ilyen területre. [link] én ilyeneket szoktam csinálni.sok sikert!
2009. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!