Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai-Box mellé miféle edzéster...

Thai-Box mellé miféle edzéstervet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig a Kettle-bellről, A meztelen harcosról, és a fegyencedzésről hallottam, szerintetek melyik a legjobb, és a leghasznosabb?
2012. jan. 9. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a tae bo a leghatásosabb, meg az aqua fitness, esetleg hot iron, egy kis maxOT-vel.
2012. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Előzőz!Ezek nem építenek izmot,fitten tartanak,fogyasztanak,de mint látod,ezeknek köze sincs a meztelen harcoshoz,a kettlebelhez,vagy a fegyencedzéshez.Most komolyan?Aqua fittnes,tae bo?Középkorú nőknek kitalált fitt-szarság.Najó,a Tae Bo az a fiataloké,de direkt oda van írva,h NŐKNEK,A TAE KWON DO-BÓL KIFLESZTETT EGÉSZSÉGMEGŐRZŐ TESTMOZGÁS.ÉÉÉRTED?NŐKNEK!!!!Meg Aquafittnesz?Most őszintén,te normális vagy?Nem fogom fel ésszel,h hoagy lehetsz annyira ostoba,h DIREKT (KÖZÉPKORÚ) NŐKNEK KITALÁLT AMÚGYSEM VMI HATÁSOS 'MOZGÁSFORMÁKAT' AJÁNLGATSZ EGY VALSZEG 20 ÉV ALATTI KÜZDŐSPORTOLÓNAK.Nem értesz a témához,ne szólj bele.


Am meg a kettlebell a legjobb.

2012. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
első vagyok... a pilatest kihagytam, bocsi! az is tökjó!
2012. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

bell, meztelen harcos.

na most szerintem a meztelen harcos azért jó (jobb mint fegyenc), mert 2 gyakorlatot maximális fókusszal csinálsz. ezzel fejleszted az erődet, viszonylag kevés idő, marad időd gyakorolni, tanulni, élni stb. aztán mellé beraksz még has, hátizom erősítést, ezek már járulékosak.

persze ha valaki minden erősítő edzése alkalmával nekivág X féle kemény gyakorlatnak, nem mondom hogy rosszul teszi, csak nem feltétlen van mindig idő rá.. fura hogy azt mondom, a kevesebb néha több, de igazából azt válaszd amelyik szimpatikus.

az nem árt, ha mindkét olvasmányt ismered, mert tanulhatsz belőlük. én már rég nem szólom le egyiket sem, másikat sem.

kettlebell pedig biztos hogy szintén hatékony, ha le tudsz menni edzésre, veszel súlyt.

2012. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ne húzd fel magad.. vannak ilyen "vicces" emberek..
2012. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mivel Kettlebellezni nincs pénzem, a fegyencedzés + meztelenharcost próbálom egybevenni.
2012. jan. 10. 13:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Zumba?
2012. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

persze, küzdősportot és erőedzést űző ember majd visszamászik arra az edzési szintre, hogy Zumba..

amikor a zumbások csak álmodnak arról, hogy egyszer olyan hatékonyan edzenek majd, mint egy thaiboxos..

hagyjuk már abba.

2012. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sztem ez megint az a vicces gyerek a pilatessel,az aqua fittnessel,meg a tae bo-val.
2012. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

az hát, nézd meg a százalékát.

arra vagyok kíváncsi mikor küldi el a kérdezőt hastáncolni vagy rubint réka dvd-ket venni..

2012. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!