Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki tud valamit e fegyenc...

Ki tud valamit e fegyenc edzésről?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy minden izomcsoportra van belőle gyakorlat. Saját testsúllyal minden eszköz nélkül. Tudnátok videókat vagy linkeket küldeni oldalakról ahol le van írva. Sok helyen kerestem de nem találtam semmit.
2012. jan. 8. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

el kell olvasni, és el kell kezdeni edzeni. e nélkül semmi sem lesz.


figyelmedbe ajánlom, bár nem ez volt a kérdés.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


az edzés meg jó, nem is lehet nem jó, callisthnetics edzés, saját súlyos erősítés speciális erőgyakorlatokkal. ennyi, de nem is lehet ezt nagyon fokozni.

2012. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

@ Aczél,


be tudnál linkelni olyan oldalt, ahonnan le lehet tölteni az ezzel kapcsolatos könyvet? Megvenni nem tudom.


Köszi.

2012. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

rákerestem, megvan magyarul is, de regisztrálós oldalon. angolul meg biztos még 1000 helyes.

én nem így edzek, nincs lementve nálam link ehhez.

szerintem max. 5 perces kereső munka, és akár magyarul is találsz olyan oldalt, ahol még regisztrálni sem kell és töltheted/olvashatod.

2012. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de itt a meztelen harcos, ha ez is érdekel valakit. én többre tartom, mondjuk nekem erőedzésen kívül más dolgom is van, lehet hogy ha csak erőt akarnék fejleszteni, akkor fegyencedzenék.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek 1. nek mondom igen olvastam a kérdést én is...de nekem még a könyv sincs meg, csak hallotam az egészről, de már megtaláltam a könyvet és megfogom venni
2012. jan. 8. 10:46
 6/7 Problem? válasza:
2012. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*****


Itt megtalálható a könyv, magyarul :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!