Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fingottam a konditeremben!...

Fingottam a konditeremben! Szerintetek ezentúl is lejárhatok oda?

Figyelt kérdés

Nagyon égő volt! A 45 fokos lábtológépen voltam, amikor egy hatalmasat de tényleg nagyon nagyot fingottam, amit mindenki meghalott, volt aki kuncogott magában, vagy próbálta visszatartani a nevetését, volt aki úgy tett mintha semmi se történt volna. Direktbe tehát nem nevettek ki, de nagyon rossz volt. Gyorsan haza is jöttem.


Szerintetek égő lenne továbbra is lejárni?


2012. jan. 3. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én haza sem jöttem volna, Nekem guggolásnál szoktak ilyen problémáim lenni :) én a helyedbe lemennék amúgy
2012. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most így neked gáznak tűnik, azok akik ott voltak is talán nevettek rajta, vagy megmosolyogtatta őket. Mert önmagában talán vicces. De ez olyan sport ahol erőlködnöd kell, és nagyon sok emberrel előfordult már szerintem ez vagy ehhez hasonló, és meg is értik szerintem, mert ők is kerülhetnek ugyanebbe a helyzetbe ha még nem voltak.
2012. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!