Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők? étrendemben...

Lee12 kérdése:

Testépítők? étrendemben milyen halat egyek?

Figyelt kérdés
vagyis ti hol és milyen halat vesztek? milyen kiszerelés,ár stb
2012. jan. 2. 19:23
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
nem eszem nagyon halat,de a tengeri halakban nincs annyi zsír mint a ponty meg ilyen hazai dögökben.szerintem tonhal és lazac ami ehető(mármint ezeket énis megeszem).a halrudak netuddmeg miből készülnek.felejtősek.
2012. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mondjuk a konzerv halak jók? vagy inkább filét vegyek
2012. jan. 2. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam konzerv halat venni, mondjuk az olajat mindig leöntöm róla, majd összekeverem rizzsel. Mások fujjognak, meg hajde gusztustalan, dehát én szeretem:)
2012. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és fehérjetartalma jó az ilyen konzerveknek olajjal meg az ilyen fagyasztott tengeri hal filéknek?

vagy vegyek élő pontyot tescoba azt itthon csinálljam meg?

2012. jan. 2. 20:08
 5/7 Zakathol ***** válasza:
Édesvízi halat semmiképp se vegyél. Tengeri hal, bármilyen formában ok, olajos halat max mosás után. Az olaj - illetve az a f*s ami rá van öntve olaj címszó alatt - nem jó semmire, inkább kerüld.
2012. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egyébként konzervhalból is olyan, amit olaj nélkül árulnak. Azt hiszem a Lidlben van natúr tonhalkonzerv, bár eléggé drága is. Ha olcsót akarsz, akkor Pangasius-filét veszel, az teljesen zsírmentes hal, bár a nevelési körülményekkel kapcsolatban is elég nagy a titkolózás...
2012. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tonhalat szoktam enni, leöntöm róla az olajat és rizzsel összekeverem. Ha van időm vajon szoktam fagyasztott halat készíteni. Apám nagy horgász és most megy a csuka és a harcsa amik nem zsírosak!
2012. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!