Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A mellem nem nagyon fejlődik...

A mellem nem nagyon fejlődik a többi izom csoportomtól jóval levan maradva mit csináljak?

Figyelt kérdés
áljak le mindennel és csak mellezek vagy mit?

2012. jan. 1. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne állj le a többi izomcsoportod edzésével.Próbáld meg azt,hogy egy edzés alatt többször végezzél mellgyakorlatokat ameddig csak bírod.A mell miatt ne hanyagold el a többi izmokat...Csak a mell edzéseket csináld keményebben és menni fog.
2012. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
rendben:S akkor is menni fog
2012. jan. 1. 19:34
 3/11 dirtboy ***** válasza:
írd már le a mell edzésedet.
2012. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

eddig így csináltam:egyenes padon 4x5-12

ferdepados nyomás 3x 10-5

tárogatás ferde padon3x12-8

http://www.youtube.com/watch?v=tpLnfSQJ0gg&feature=related

ebből 3x12-8

csigán keresztezés 2x8

2012. jan. 1. 19:56
 5/11 dirtboy ***** válasza:

áthúzásnak hívják a gyakorlatot.


emeld a sorozat számot 1 el és ne legyen olyan ismétlés szám hogy 5.

minimum 8-akat csinál.

néha rakd a ferdepadot a sima nyomás elé,és néha ne rúddal csináld hanem kézi súlyzóval.

2012. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 oyeacch ***** válasza:

Ha csinálsz egy új tervet és azt fogod csinálni az nem tuti, hogy sikerre vezet. Először is bizonyosodj meg róla, hogy tréning közben durran, és/vagy utána másnap izomlázas. Ha ez nincs meg, akkor nem dolgozik a melled eleget. /izomláz nem követelmény/


Én nekem is vissza van maradva a mell. Az új technikámmal már reped, és pakoltam is a súlyokon.


A lényeg: 2 fajta melledzés, 2hetente váltod. Először 30-45 fokos padon kezdesz rúddal. Első sorozat 15 ism, jól rákoncetrálva a mellre, lassú negatívval! Ezután még 3 sor, ismétlés -, súly+.


Egykezes nyomás fekve: első sorozat 20 ism, eztuán még 4 sor, ism-, súly+.


Mellgépes /peck deck/ tárogatás 2x ami belefér. Súly+, ism-.

Tárogatás ferdén 2-3 sor. súly+, ism-.


ez 2 hétig, utána ez:


Kezdesz fekve rúddal, ugyanaz a szisztéma, mind fent.

Utána egykezesekkel ferdén, ugyanúgy mint fent.


Peck deck, és tárogatás ugyanaz.


Negatív szakasz lassú legyen! Ne legyen sok erőltetett ismétlés, ha partnerrel edzel, akkor csak áljon fölötted, és max 1et segítsen, az utolsót, többet ne. De az se baj ha nincs erőltetett ism.

2012. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ma kiis peróbálom
2012. jan. 2. 12:13
 8/11 oyeacch ***** válasza:
Kell egy pár hónap, hogy beinduljon azért.
2012. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem a csigás keresztezést felejtsed el! elején semmi értelme, attól nem nő a melled, a tárogatástól, a nyomásoktól viszont igen :)
2012. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A keresztbehúzásnak meg addig nincs semmi értelme míg nincsen jól kidolgozott mellizmod(ez a gyakorlat a fejlett mellizmot szálkásítja vagy becsíkozza) .

A mellnek elég 3-4 alapgyakorlat.ne a gyakorlatokat sokszorosítsd hanem a súlyokat növeld....

2012. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!