Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetek el súlygyarapod...

Hogyan érhetek el súlygyarapodást, ha a sokatevés nem használ? 14L

Figyelt kérdés

Most ilyen vagyok: [link]

Szeretnék hízni, én is vékonynak látom magam,és a családtagjaim is mind mondják, hogy ideje híznom, mert mostanában nagyon 'megnyúltam' megnőttem.

175cm és 55 kg vagyok. Vagy fogok még változni?14 vagyok, és a többiek már mind változtak,kerekedtek...


Próbáltam sokat enni mindig mindenből,édességet is nagyn sokat ettem mostanában,de nem látszik semmi.

Van valami torna, sport, amivel 'tömöttebb' lehetnék? Tavasszal elszeretnékkezdeni valamit. Kondi nemlehetséges. Nyáron sokat szoktam görkorizni, biciklizni.


Tudnátok ajánlani valami jó combizom növelő tornát, meg ilyeneket? De sokat tornázom/sportolok akkor nem fogyni fogok? Miket kell majd ennem?

Légyszi adjatok vmi jó tanácsot:)


2012. jan. 1. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

először is, mi az, hogy sokat evés? mennyi pontosan az a sok?

és persze, vannak jó gyakorlatok combra, majd linkelek.

2012. jan. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a bajos, teljesen csinos vagy! Majd 15 év múlva szeretnél még így kinézni! :)


Ha a combodat szeretnéd edzeni, biciklizz, guggolj sokat, vagy edzőteremben lábgépezz! Az úszás is hasznos lehet, az mindened megmozgatja!

2012. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha nem lennék ilyen magas, akkor jobb lenne, de így egészében a magasságommal vékonynak látszom.

Sokatevés: Hát a reggeli változó,omlett, meg hasonlóak. Aztán ebéd: leves, utána még pl rántotthús és hasonlóak. Uzsonna, és vacsi burgonyfélék,rizs,hús, tehát itthon készült ételeket eszem. A főétkezések között mindig ettem valami nasit,csokit, chipset,szalmakrumplit...

De semmi.

2012. jan. 1. 10:51
 4/4 oyeacch ***** válasza:
Először is ne szart egyél, hanem állíts össze egy töemgnövelő étrendet, és irány a terem. Ne p*csaedzést csinálj, hanem normálisat. Ne akarj zsírt felszedni, az senkinek se áll jól, hidd el. Avval csak az általatok és általunk is nagyon utált narancsbőr fog felugrani,
2012. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!