Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan erősíthetem az al- és...

Hogyan erősíthetem az al- és felkaromat?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé vézna a karom, mi a leghatásosabb módszer? Kondi terembe nem akarok járni, otthon végezhető gyakorlatok érdekelnének. A fekvőtámasz szerintem csak a vállat növeli, nem egyenletesen az egész kart.
2009. máj. 20. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

súlyzókkal


lendületből felemeled őket a karoddal együtt, a fejed fölé, meg oldalra kihozod váll szélességbe, behajlitod ak önyököd stb, iylenkor feszül a hát izom is meg a karok

sőt a has meg mniden, ha rendesen eszel és edzel akkor nőhet az izmod

2009. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha látványos fejlődést akarsz akkor konditerem. Ott megvan a megfelelő felszerelés és még tanácsokat is adnak. A kajára is oda kell fogyelni.
2009. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem meggyőződésem , hogy az otthoni edzés lepkefing . Ha lusta vagy eljárni konditerembe , akkor ne akarj nagy kezeket . Valamit valamiért . Ezt nem gorombaságból mondtam , de nem lesz semmilyen kezed az otthoni "edzéstől" .
2009. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
az előző válaszolonak : az otthoni edzés se lepkefing .. csak jol kell csinálni . vegyél 2 darab 10kg os sulyzot és kezdj el boxolni a levegőbe miközbe fogod napi kb 30 percet megállás nélkül üsd a levegőt. 210fekvővel 2 perces pihenőkkel 70 es sorozatokba ha van nálad galéria akkor huzockodás egy csomót. én se járok kondi terembe és ektomorf voltam kiskoromba most 39 es a a bicepszem napi szinten foglalkozok otthon 1 órát a karjaimmal és tök jol elvagyok .kitartás.és figyelj az étkezésedre
2009. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló : (én írtam a "lepkefingot") . Na most amit te leírtál azzal biztos h megerősödsz de ezt ki bírja megcsinálni ? Le a kalappal , ha ezt meg tudod csinálni, de kezdésnek ilyet ne írj le . Tudom mit értesz a súllyal ütögetés alatt de azt én nem tudnám sokáig csinálni 10 kg-val . Oda elég kevesebb is . De ha ezeket meg tudod csinálni minden nap akkor attól elhiszem h erősödsz. :D
2009. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem akarok body builderes karokat, csak épp annyit, hogy látszódjon rajta egy kis izom is :D
2009. máj. 21. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség . Nem úgy megy az h egyik napról a másikra 50es kezed lesz . Ha úgy gondolod , nem akarsz több izmot , abbahagyod . Ennyi .
2009. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én irtam az otthoni edzésem. a lepkefingosnak üzenem ,hogy én se ezzel kezdtem fokozatosan emeltem a nehézségen :)
2009. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
van egy jó alkarerősítő technika,egy kb6-8kg súlyra rákötsz egy madzagot, a madzag másik végére egy kör keresztmetszetű fát(kb30cm hosszú). a madzag legyen olyan hosszú, hogy ha előre kinyújtod akarod akkor a földig érjen a súly. egyenes nyújtott karral tekerd fel a súlyt, majd ugyanígy engedd vissza lassan. kezdésnek 2fel 2le,mert ettől is nagyon be fog durranni. Enjoy!
2010. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!