Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így lehet túl sok?

Ez így lehet túl sok?

Figyelt kérdés

3. hete elkezdtem futni, mert az állóképességem kicsi. Kerestem egy kezdő edzéstervet, ami a 3. hétnél már heti 3 edzést igényel. Ezzel nincs is semmi gond, szépen fejlődök, érzem magamon, hogy könnyebb a futás. Na de nem is ez a lényeg, hanem hogy ez a hetem túlzsúfolt. Ugye a futást minden másnapra rakom, hogy az izmaim regenerálódjanak (hétfő, szerda, péntek), viszont ezen a héten a többi napon is van sportprogramom,hétfőn futottam, tegnap squasholtam, ma futok, holnap jégkorizás, pénteken futás. Ez így, ha csak most egy héten csinálom ilyen intenzíven, akkor nem lehet problémám, nem erőltetem túl magam, ugye? Semmiképp sem szeretném ezt most elrontani, ezért kérdezem a hozzáértőbbeket, hogy esetleg valami óvintézkedés, azon kívül, hogy teszek be pihenőnapot a sportok között? :)


Bocsi a hosszú írásért, köszi előre is a segítséget.


2011. dec. 28. 09:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!