Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnek szép, formás...

Hogyan lehetnek szép, formás lábaim?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi, hogy van e olyan mozgás, ami a térdem felett vékonyítaná a lában. az a baj, hogy túl egyenes a lábam, és nem vékonyodik el lefelé. emiatt tömzsinek tűnik, pedig nem vastag nagyon. van valami olyan sport, vagy gyakorlat, amitől szép formás lesz? biciklizni szoktam, de sajnos amivel a lábamra mozgok, azt az izmot alakítja, ami ott a combomnál, főleg a térdem felett kiemelkedik. nem tudom hogy hívják, és hogy érthető e a problémám. tehát minél többet edzettem rá, annál nagyobb lett az izom, és ezáltal még jobban nem vékonyodik el a térdem felett.. :/
2011. dec. 15. 18:45
 1/7 dirtboy ***** válasza:
comb edzéssel és tömegnövelő étrenddel javíthatsz a combodon.
2011. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy comb esetén használ-e de volt egy barátnőm, akinek nem volt csinos a lába ,neki a vádlijával volt gond.Neki is egyenes volt a lába.Ő azt csinálta, hogy a suliba menet a buszon végig lábujjhegyen állt. 40 perc volt a busz meneteideje.Hazafelé menet is így tett. Egy hónap alatt gyönyörű lábai lettek:)
2011. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tömegnövelő?? ha elhíznék, csak csúnyább lenne, már próbáltam, és mindig oda hízok, ahova nem kéne...az a baj, hogy ahol rádolgozok az izmomra, ott csak formásabb lesz,. ez vdlinál jó módszer, mert ott az a lényeg, h szép formás legyen. de itt a combomnál pont az kéne, hogy ne legyen ott vastag a térdemnél vagy hogy mondjam. :D
2011. dec. 15. 20:08
 4/7 dirtboy ***** válasza:
én étrendről beszélek,ha pontosan be van lőve a tömegnövelő ÉTREND akkor nem fogsz hízni.
2011. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fuss emelkedőn az jól eddzi a vádlit:D

amúgy tényleg ha sokat állok lábujj hegyen akkor formásodik a vádlim?xD

2011. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cynic ***** válasza:

legegyszerűbb vádligyakorlat amit otthon is tudtok végezni: [link]


nem is kell súlyzó hozzá. csináljatok belőle jó sokat, én 25-30 ismétlés alá nem mennék, akkor jó, ha ég az izom mint a k.rvaélet.

2011. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kdora8 válasza:
fuss az nekem használt
2012. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!