Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vékonyíthatom a combom?

Hogyan vékonyíthatom a combom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat biciklizem, emiatt megizmosodtak a combjaim. Lány vagyok, nem akarok ennyire izmos combokat, jobban szeretnék szálkásat, vékonyabbat... mit csináljak? Tekerjek kisebb ellenálláson? Mit sportoljak esetleg mellette, ami szálkásítaná a combom? Vagy mit tanácsoltok? Egyek kevesebbet? (nem vagyok kövér, de lehet, hogy az használna?)
2009. máj. 16. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Egyik megoldás sem működhet azok kozül amiket leírtál!

Ha kisebb ellenállások tekersz attól nem lesz vélkonyabb, de ha kevesebbet eszel az sem feltétlenül használhat, mert ha már túl keveset eszel akkor nem tudnak megindulni a zsírégető folyamatok.


tehát, a megoldás MEGFELELŐ diéta! keress rá google-el: body.builder.hu alapismeretek

2009. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
huh ugyan ez a problémám:D nekem egyszer sikerült úgy ledobnom az izomból hogy nem csináltam semmit kb fél évig csak hazafele 2megállót gyalogoltam.ezenkívül minden sportot abbahagytam,kevesebbet ettem, súly nélkül láb oldalra emelgetéseket néha-néha annyi volt max. mivel nem ettem lefogyott a mellem is, az alatta lévő izommal együtt. gyönyörűen nézett ki gondolhatod. aztán kiborultam elkezdtem rendesen enni,visszajött a cickó még jobban is,nameg a combomra zsír és narancsbőr.most kinem mennék strandra!Nem tudom mit fogok csinálni,dehogy izmos lábakkal jobb volt az biztos :( nehogy úgy járj mint én!! amúgy is nem minden pasi szereti a pálcikalábakat,ha ráfújsz a csajra elborul.Sokra nem megy vele :P
2009. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt észrevettem, hogy ha nem sportolok akkor vékonyabbak lesznek a combjaim, de löttyedtek is :S

És ha eljárok futni is? Szálkásít?

2009. máj. 18. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem konkrtétan bejönnek az izmos combok, minden barátnömnek elég izmosak voltak, volt már koris, táncos, focista, lovas barinöm is. Nem semmi ahogy tudnak azokkal a combokkal szoritani. :)) Gondolom a te szoritásod se lehet kutya :P
2010. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó az izmos comb :) De lehet erős anélkül is, hogy nagy lenne. Egyébként nekem férfi létemre ugyanez a gondom. Bár én jó farmert nem találok rá, a "hogy néz ki" dolog annyira nem zavar.


Először zsírból fogysz mindenképp, izomból csak utána, tehát a diéta nem megoldás. AZ edzést elhagyni pedig hülyeség.


Futás kell neked. Én is pont most térek át a szobabicikliről a futásra (végre itt a jóidő). A biciklihez főleg a combodat használod, a futáshoz viszont az egész lábad, a karodat, szinte az egész tested, így azonos megterhelésnél a combod kevesebbet dolgozik. Nézd meg a hosszútávfutó csajokat pl. Nyilván nem gyenge a combjuk, de nem is túl vastag. Első alkalommal legalább 40 percet fuss, de 60 perc lenne a legjobb, de felmehetsz 90 percre is, ha van időd/kedved.. vagy bármid. Én ezt fogom most csinálni.

2010. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb szálkásító sport az egyértelműen a futás. Mellette a röplabda, kosárlabda.
2010. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A futós válaszoktól függetlenül kb 2 hete elkezdtem futni, ahogy jött a jó idő. Egyelőre csak arra megyek, h bírjam és élvezzem, most ott tartok, h pont ma (az előbb) végeztem 45 perccel. Tudom, nem olyan sok, közben sétáltam is néha, de nagyon élveztem :-) Köszi a tanácsokat :-)
2010. ápr. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!