Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Forced Mass 5000 meg egy...

Forced Mass 5000 meg egy multivitamin elég?

Figyelt kérdés
Már vagy fél éve gyúrok nőttem is de még mindig szeretnék nőni danabol meg ilyen szteroidhoz nem akarok fordulni tehát meg próbálnék így.
2011. dec. 8. 20:16
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
olyan hogy tömegnövelő étrend, hallottál már róla vagy esetleg van?
2011. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Halottam de én nem tudok így mert nem ehetek sajnos mindennap rizsát,csirkét,halakat meg ilyen szénhidrát és fehérje cuccokat hanem amit anyu főz, de kurv@ sokat eszek, meg meg próbálok minnél több kaját magamba nyomni.
2011. dec. 8. 20:29
 3/13 dirtboy ***** válasza:

hát ez a 34g ch meg a 11g protein aligha fogja kijavítani a korántsem kis hiányosságokkal rendelkező kajádat

próbáld meg a kajádat javítani és ne tömegnövelőket vásárolgass

mondjuk ezt a tömegnövelőre szánt pénzt befektetheted máris kajába

2011. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De edzés után muszáj a tömegnövelő mert vissza kell potólni az anyagokat, megpróbálok oda figyelni : )
2011. dec. 8. 20:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen alacsony kategóriás tömegnövelő árából lóf@szt se tud a kajába belerakni, úgyhogy inkább nyomassad ezt edzés után...
2011. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát általában csak edzés után nyomom, a többit meg próbálom kajával.
2011. dec. 8. 21:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, úgy értettem, hogy ha ennek az árát a kajára költenéd, szerintem szarabbul jönnél ki, mint ha edzés után nyomatod.
2011. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 dirtboy ***** válasza:

edzés utánra vegyél proteint meg dextrózt és olcsóbban megúszod.

ez a 11g protein valami nevetséges mennyiség főleg edzés után,egy macskának nagyobb az igénye.

a 34g ch szintúgy nevetséges.

dextrózt megveszed nem drága 2kiló 990ft aztán hozzá edzés után megiszol vagy 50g-ot vagy akár mehet 1g/tskg.

ne kelljen már mindet szájba rágni,ne vegyél ilyen sza rt ha már mindenáron tápkieg kell akkor ezeket vedd meg.

2011. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy nagy titok van: Legyen meg (lehetőleg minőségi tápanyagokból) naponta 5g/testsúlykg ch, és 2g/testsúlykg fehérje, amiből 1g/testsúlykg ch-t és 0,5g/testsúlykg fehérjét az edzésed utáni turmixodba keversz. (Najó, van egy másik titok is: megfelelő pihenőidő (ha teheted, napi 8 óra minimum) illetve megfelelő intenzitású edzés. (nem az hogy idegbeteg módjára rángatod a súlyokat, mikor meg valaki megmutatja hogy kell szabályosan csinálni, fele akkora súllyal sem tudod kivitelezni a gyakorlatot. Ne értsd félre, lehet Te nem ilyen vagy, de a kérdésedből adódóan még elég amatőr lehetsz.)

Sok sikert!

2011. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! De ha azt nézed a forced mass-nál 1 merőkanállal van benne 11 g fehérje és 34 g szénhidrát de ha már 2 evőkanállal úgy már szerintem nem olyan rossz,de azon is gondolkodtam már amit dirtboy mond hogy dextróz meg valami olcsó fehérje.Ehhez a dextrózhoz mehet a fehérje együtt összekeverve ?
2011. dec. 9. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!