Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Multivitamin, de melyik? (lent)

Multivitamin, de melyik? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Edzek két hónapja, jól megy a dolog, de most hallottam, hogy multivitaminokat is ajánlatos fogyasztani. Nem akarok olyan rengeteget költeni rá, tudtok ajánlani esetleg valamilyen terméket? (láttam ezt a monster pak-ot, amiben volt 7 kapszula, az kicsit megijesztett, szükséges ennyi, ha valaki csak meg akar izmosodni?)
2011. okt. 22. 17:55
 1/5 dirtboy ***** válasza:
multipro,ha sokallod akkor elég kétnaponta 1 tasak
2011. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 marci936 válasza:
A monster pak-ban 10-12 tabletta/kapszula van, nem pedig 7, mivel nekem nem rég fogyott el az. A multi pro-ban van 7 darab, kezdő testépitőnek szerintem megfelel az utobbi, estleg Daily Vita-Min napi 2 tablettával ha szűködek az anyagiak. Amúgy ne lepődj meg ha neon sárga lesz a vizeleted az a nagy dózisú b vitamintól van, a bomlásterméke szinezi a vizeletet igy ürül ez természetes ;)
2011. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:
A Daily One vagy annak a kapszulás Mega Daily One (ez pl jobban adagolható az alap napi2 helyett 3 szem is lemehet naponta, ha kicsit nagyobb dózist szeretnél) változata sem rossz azért olcsó pénzűeknek. Én is azt szedem és szerintem teljesen megfelelő. Ha veszel mellé normális Ca-Mg, Cink és zsírgiegészítést(lenmagolaj) akkor már meg is van egy kis "vitaminpakkod".
2011. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én sem erőltetném a Multi Prot. Sokan bedobják napi egyszer, aztán azt gondolják hogy akkor az egész napra jó is lesz. Lóf@szt. Azoknak a vitaminoknak nem mondta senki, hogy legközelebb 24 óra múlva jön utánpótlás, úgyhogy valahogy bírják ki. A kétnaponta egy tasakot meg inkább hagyjuk. Kétnaponta kéne análisan adagolni annak, aki ezt kitalálta.

Napi 3 Mega Daily One + Ca-Mg + 3-4g C-vitamin + lenmagolaj. Jobban kijössz vele.

2011. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. okt. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!