Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik az a...

Szerintetek melyik az a tápkieg ami a leghatásosabban tudja növelni a fehérje szintézist?

Figyelt kérdés
Csak táplálékkiegészítők érdekel szteroid nem!!!
2011. dec. 6. 15:26
 1/3 Zakathol ***** válasza:
Közvetett módon a kreatin szerintem. Másról én nem tudok.
2011. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TOMAtm ***** válasza:

hát a én véleményem szerint minél magasabb a tesztoszteron szinted annál könnyebben csökkented a testzsírszázalékod,növeled a sovány izomtömeged.

emiatt én azt mondom h a megfelelő mennyiségű fehérje és szénhidrátbevitel mellett a tesztoszteronszint növelése(és ösztrogénná való aromatizációjának elkerülése)növeli leginkább a fehérjeszintézist.ilyen alapon működnek a teszto-alapú szteroidok,csak náluk mesterségesen emeled meg a hormonszintet.legális,növényi alapú tesztoszteronnövelők is léteznek(ill por-hormonok,amelyek könnyen alakulnak tesztoszteronná)

ilyenek: Tribulus,ginseng ezek gyógynövények,évszázadok óta használják a természetgyógyászatban.

ezek 'optimalizált stack'-je pl a scitec testopump.

én az LG termékeket ajánlom,mert azt használtam egyszer és tényleg hatott,Natadrol és Formadrol.már nem gyártják de talán még van forgalomban pár helyen Gaspari Novedex XT is,ez tényleg nagyon jó cucc.

A magasabb hormonszintet elég hamar észreveszed:ráindulsz a csajokra,3szor gyorsabban nő a szakálad,és az az érzés van benned h lenyomnál egy oroszlánt is pusztakézzel.edzéskedv is van mindig.

2011. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!