Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan aki már szedett...

Van olyan aki már szedett rendszeresen Jumbo-t? 4400Grammostól mennyi jött fel neki?

Figyelt kérdés
Rendszeres heti 3 vagy több napos edzés és normális étkezés mellett, mennyi jött fel 4400grammos tömegnövelővel? napi 1 adag, 200grammossával
2011. dec. 5. 07:29
 1/6 Zakathol ***** válasza:

1. 4,4kg tömegnővelő kb 20-22 napig elég. Az tömegnövelésben egy pillanat...

2. Ez kaja. Az, hogy ki mennyit fejlődik függ, a genetikájától, de még a testsúlyától is. Nem mindegy hogy 1 adag kalóriamennyiségét egy 50kg-os ember fogyasztja el vagy egy 90kg-os...

3. Mire mész vele, ha tudod, hogy más mennyit fejlődött tőle? Te úgysem annyit fogsz...

2011. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Zakathol


köszi a válaszokat.

1.- ilyen kérdés nem volt, tudom hogy hány napra elég

2.- ez nem kaja, és nem is helyettesíti a szilárd kaját, csak kiegészíti.

3.- mit érdekel az téged? volt egy kérdésem, amire egy választ akartam kapni, tőled f@szságot kaptam. Aminek információ tartalma = a nullával.

2011. dec. 5. 13:00
 3/6 Zakathol ***** válasza:

Nálam amiben fehérje, szénhidrát és kreatin van az kaja. :D


De ha ennyire el vagy veszve a 21. században, akkor segítek:

[link]

Kb 1.000.000 vélemény van a termék alatt, annak fele mindenféle csodás fejlődéseket ír le. Szemezgess kedvedre.

2011. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TOMAtm ***** válasza:
ez egy semmitérő termék,nem ajánlom.használtam egyszer,szépen hozta is a hájat.
2011. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mark86


de k@rvaokos minden kérdező manapság...

2011. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fasza kajával, heti 5 kemény edzéssel,rendes pihenéssel nekem a 4.4es 6 kkilót hozott, az első 4 napban csak fél adagot ettem utánna 4felé adagoltam a 200gramot reggel egy, edzés előtt egy, edzés után dupla (tehát 50-50-100g) Nyilván ez egyénfüggő, de ha mindent jól csinállsz meglessz az eredménye, én nehezen hívó vagyok ezért ettem.
2012. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!