Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írnátok nekem véleményt?

Írnátok nekem véleményt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy CarboX-t és hozzá egy 100% creatin monohidrátot, nem tudom mennyi mennyiség van a carbox-be fehérje de nagy baj ha edzés után nem olyan sok a fehérje bevitelem ? Tömeget szeretnék növelni,és extra nehezen hízok(sajnos) danabolon is gondolkoztam, de azt hülyeségnek tartom és arról le mondtam, így hát meg próbálok,kajákból meg kiegekből hízni 4 hónapja edzem legalább és mindig tömegnövelőztem, vagy is edzés után ittam mindig egyet. :)
2011. nov. 29. 19:49
 1/7 dirtboy ***** válasza:
100%

igen nagy baj ha kevés a protein,carbo-x ben spec nincs protein mivel ch az egész.

ha nincs elég proteined akkor ne is vegyél kreatint mert úgy nem sok értelme van a kőművesnek ha nincs tégla.

2011. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:

Az izom fehérjéből épül fel. Szerinted?

Edzés utáni turmix fehérje nélkül az kb olyan mintha kiásnád a házhoz az alapot és belefsnál a gödörbe...

2011. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Áááá értem :) akkor úgy jó hogy a tömegnövelő amit szedek az forced mass 5000 és azzal jó ha szedem a creatint ?Ha bele teszem ?
2011. nov. 29. 20:11
 4/7 dirtboy ***** válasza:

ha van tömegnövelőd minek akartál carboXet venni?

nem vagy egy egyszerű eset az biztos.

ha megvan a napi 2g/tskg proteined és az 5g/tskg ch akkor mehet a creatin ilyen egyszerű.

edzés után mehet kretin mono,1g/1deci vízzel.

reggel és más időszakban szénhidrátos étkezés előtt idd.

töltés idő legyen.

2011. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én voltam egy ilyen biotech-es boltba ott mondta a csávó hogy vékony alkat vagyok és nekem felesleges a fehérje,inkább a szénhidrátra kell alapozni meg kalória.Köszönöm a válaszokat.De ahány féle bolt annyi féle más más vélemény.
2011. nov. 29. 21:54
 6/7 Zakathol ***** válasza:
Nyugodtan menj vissza és vágd nyakon az eladót. Már ha nem értettél valamit félre! :D
2011. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis szó szerint úgy mondta: "Nekem elég a kaja amivel beviszem a fehérjét+ én véleményem szerint, nincs meg azzal se az elegendő fehérje, mert sajnos nem eszek anyit hogy 140 g fehérje meg legyen. : )
2011. nov. 29. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!