Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a lényege a pankrációnak?

Mi a lényege a pankrációnak?

Figyelt kérdés
Én ugy látom ök nem ütik meg egymást,hanem csak szinászkednek. Akkor mi értelme? :)
2009. máj. 13. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Edge valóban sérülés miatt hagyta abba, de baromság, hogy tolókocsiban lenne, mint ahogy az is, hogy itt emberek halnak meg, valóban poénból nem érdemes kipróbálni, elég csak nézni.
2011. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de ez én nekem egy gyagyulás a szinpadon. Én még a boxot is gyülölöm, de a pankrációt egyenesen ki nem álhatom, nincs benne semmi, még a szinészeket is parodizálják? Mert ez azt csinálják, nem tudom mi is benne a lényeg, mert hogy az mikor elöre le van fixálva ki is fog gyözni és hogy hány menetett játszana ez mi is benne a jó???????
2014. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!