Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők: Mi az az aminó...

Testépítők: Mi az az aminó sajt? Én is elkezdenék gyúrni nemsokára. Azt mondták ez jó. Hol tudok ilyet venni?

Figyelt kérdés
Mégis mekkora gyökérnek képzeltél volna ha komolyan érezem?
2011. nov. 29. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

mondjuk én nem vagyok testépítő, de nem képzeltelek volna gyökérnek, ha komolyan kérdezed.

meg kell nézni milyen tápanyagtartalma van, oszt megenni ha tetszik. de én tejtermékekre nem alapoznék. ha meg tömeget növel az ember akkor eszik mindent jó formán, hát ehet aminó sajtot is, meg mackó sajtot is.. csak nem feltétlen ajánlott. egyébként tényleg van ilyen?

2011. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
az 1. a legnagyobb gyökér xD
2011. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
milyen 1.?
2011. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
mondtam én hogy az 1. a legnagyobb gyökér xD
2011. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez esetben a magam részéről egy primitív és egyéb iránt is felesleges emberi söpredéknek nyilvánítlak, és ha megtudom hol laksz kivágom a nyelved, megfojtalak és a családod többi tagjával együtt felgyújtalak. esetleg őket még élve.

a címedet akár privátban is várom, mert nem tartozik másokra.

2011. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
marhára megijedtem kicsirigó :D
2011. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ezt nem gondoltam volna az intelligenciádból kifolyólag. Istent sértegeti, aztán még ijedségre is képes?

ha nem félsz te kis ribanc, akkor küldöd a címed, és beszélgetünk. gondolom kést tudsz adni, mert a sajátomat nem vérezném össze egy ilyen mocsokkal mint te.

2011. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
húha...
2011. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem a kérdést, akkor aminosav helyett írt a kérdező szándékosan aminó sajtot, legalábbis én így vettem és már nevetve léptem be:)

Aczél most ezt tényleg benézted, de ettől függetlenül ha másik válaszoló járt már valaha ebben a témakörben, és olvasott válaszokat, akkor maradjon csendben, vagy ha már nagy a szája akkor ne csak neten keresztül legyen!

2011. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lájk.
2011. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!