Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy vézna gyerek is lehet...

Egy vézna gyerek is lehet kigyúrt? (egy bizonyos mértékben)

Figyelt kérdés
Úgy gondolom az én génjeim nem olyanok, hogy nagy izmaim legyenek, mivel eléggé vézna vagyok, és nagyon magas. Ennek ellenére sok edzéssel el tudnám érni az ilyen kinézetet: [link] ?
2011. nov. 29. 10:21
 1/7 dirtboy ***** válasza:

persze hogy el,csak nem ész nélkül kell csinálni

megfelelő étrend,edzés,pihenő idő kell

2011. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy tisztán szeretném elérni, semmi szer!
2011. nov. 29. 10:30
 3/7 dirtboy ***** válasza:

nagyon helyes


azt azért tisztázzuk hogy a táplálék kiegészítő az nem szer és nem káros szóval remélem szer alatt a szteroidokat érted te is.

2011. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Protein, Creatin, Glutamin és egyebek.
2011. nov. 29. 23:48
 5/7 dirtboy ***** válasza:

hát ezek pont nem koxok.

protein az protein,más néven fehérje.

nem mesterségesen állítják elő hanem protein fajtájától függően ételekből vonják ki.tejsavót pl.tejből.


kreatin:benned is van,egy átlagos 70kilós emberben 120g kreatin van folyamatosan.

húsokban megtalálható a kreatin.


glutamin: szintén elengedhetetlen anyag a fejlődés szempontjából is,az anyatej magas glutamin tartalmú


azt javaslom nézz a dolgok háta mögé mert amiket soroltál az egy sem káros és főként nem szteroid.

te jársz jobban ha képbe kerülsz,nekem mindegy hogy tisztába vagy e vele vagy sem de azért ajánlom hogy olvass utánuk.

2011. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Tisztában voltam a felsoroltak hátterével, csak azt szerettem volna mondani, hogy nem akarok ezért kiadni plusz pénzt.
2011. nov. 30. 08:44
 7/7 dirtboy ***** válasza:

hát kreatint meg glutamint nem muszáj venni.

glutamin van a sima protein készítményben is,mivel a glutamin egy aminosav az aminosavak pedig a proteinek építő kövei.

külön l-glutamin készítményből egy adag 6000mg. de annyi van egy adag tejsavó proteinben is szóval nem kell külön venni.

2011. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!