Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne menjen...

Mit csináljak, hogy ne menjen a hasam a fehérjétől?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy az étrenddel van a gond mi az istennek teszed fel a kérdést? És mégis miért az van a kérdésben, hogy a fehérjétől megy a hasad ha tudod, hogy nem attól?

Úgy gondoltad, majd itt valaki megjósolja neked, hogy mi bajod?

És még le sem írod az étrendet nehogy tudjon bárki is segíteni.

Máskor ne igyál tejet szilvásbuktára aztán nem fog menni a hasad.

2011. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Zakathol ***** válasza:

Összefoglalva az egy soros reagálásaidat:


Tanács 1: "Válassz másikat" Válaszod: "Scitecet szedsz, nem az a baj"

Tanács 2: "Laktózérzékenység" Válaszod: "Nem vagyok laktózérzékeny, sőt a szójától még jobban fosnék"


Az én értelmezésem szerint, ezzel a két reakcióval kizártad az összes lehetőségét annak hogy neked a fehérjével legyen gondod (nem váltasz, sőt a szója mégszarabb), a fő kérdésed mégis a fehérjére fogja a hasmenést.


Maradj már konzisztens kérlek! :D

2011. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nincs kimondott etrendem sajnos, mivel suliba kajalok idohianyom miatt... reggel, edzes utan es este iszok feherjet. 1,5 g/tskg- al szamolok, igy az is kivan zarva, hogy tobbet iszok a kelletenel. lehet az a problema, hogy keves vizet iszok? egesz napi kajam 2 szendvicsbol 2 bananbol es ebedbol all...
2011. nov. 29. 00:27
 14/16 A kérdező kommentje:
azert az all a kerdesbe, hogy a feherjetol, mert feherjeszedes elott nem ment a hasam. arra gondoltam valaki majd ravilagit altalanos problemara ami a feherjeszedessel szokott felmerulni. ezert gondoltam pl erre hogy tobb zoldseg, sok viz stb.
2011. nov. 29. 00:29
 15/16 dirtboy ***** válasza:

2 szendvics

2 tetves banán

meg protein shékek plusz,tej


nincs is több kérdésem

2011. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is minden nap iszom minimum 1-2 liter tejet, sosem volt vele bajom. Azonban az alacsonyabb fehérjetartalmú tejsavóprotein több tejcukrot tartalmaz, némely esetben akár 50%-ot is. Az attól függ, hogy milyen szűrési eljárással készítik. A legtöbb gyártó a feltüntetett érték max 80%-át tartalmazza proteinben. Van amelyik rosszabb esetben kb csak 25%. A többi összetevő sok esetben tejcukor, ha hiszed, ha nem. Én pl ilyen gyenge tejsavótól fostam, fingtam egész nap, de olyan mértékben, hogy a környezetem egyáltalán nem tudta már tolerálni. Pedig a sima tejtől soha semmi bajom nem volt. A Scitek sem egy baromi nagy minőség, csak elhitették Magyarországon szinte mindenkivel. A qva nagy marketingjükkel és hazugságaikkal. Max középkategóriának mondanám. Szóval valamilyen szintű érzékenységed neked is biztos van rá, akárcsak nekem. Próbáld ki a BSN és a PEAK termékei közül a legtisztábbakat, biztos nem lesz vele gond. Vagy tovább fafejűsködsz és mindenkit leoltassz aki segíteni akar. Azt többet nem segít senki.
2012. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!