Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Evvel letudok faragni még 10...

Evvel letudok faragni még 10 centit a hasamból? (FELPONTOZLAK) :-)

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, 22 kilót. Nem lóg a bőröm, feszes maradt Hál istennek. A hasból 15-17 cm ment le.. De még mindig elég nagy, mert hasra hízós típus vagyok..Diétával és sporttal fogytam le. Sportnak csak biciklizést, és DVD-re tornázást használtam. Pár hónapja elkezdtem egykezes súlyzókkal edzeni, látszik is az eredménye. De a has az még mindig meg maradt. + a mellemen is van még egy kis felesleg, de az is kezd lemenni a súlyzónak köszönhetően.


177cm és 75 kg vagyok.

Nem akarok semmi extrát elérni, meg ilyen-olyan kockahasat, csak azt szeretném ha lemenne még 10 cm a hasamból.

Ezt a padot szeretném meg venni,: [link]

Szerintetek ez ér is valamit? Természetesen becsületesen használni is fogom. Napi szinten edzek így is . :)


2011. nov. 27. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
nem tudom de felpontozhatnál.köszi
2011. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
hát egy haspad sosem árt ha van. de a diéta is menjen tovább szigorúan, mert anélkül nem lesz eredmény.
2011. nov. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

a paddal nem.

a felülés elsősorban a derekat terheli,másodsorban a hasat.

ha már a has izom edzése a téma,akkor a hasprés és a lábemelés gyakorlatok a jók és hosszú távon egészségesek rá és egyikhez sem kell haspad,csak lefekszel a földre.

viszont te nem hasizmot akarsz,uh akkor meg főleg felesleges ez a pad neked.

csökkentsd tovább a szénhidrátot,figyelj,hogy meglegyen a kalória deficit és sokkal magasabb kalória igényű edzésformát végezz-a hasazás kalória igénye szinte semmi=nem csökkent testzsírt-

pl ugrókötél,ellipszis,szobabicaj.

2011. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetro ***** válasza:
72%
mindegy hogy edzed a hasad fogyni helyileg nem lehet zsírból. egyszerűen fogynod kell még, és akkor a hasad is lejjebb megy.
2011. nov. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:

utolsó kettőnél a pont


antaraxx nem akarok beszólni sem oktatni de arra figyelj hogy pusztán diéta szó csak annyit jelent hogy céltudatos táplálkozás, és ebből nem következik egyértelműen hogy szálkásító,fogyókúrásról van szó./bár sejthető de jobb azt egyértelműen leírni/

2011. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!