Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fizikumot lehet szerezn...

Milyen fizikumot lehet szerezni, ha jiu jitsu edzére járok?

Figyelt kérdés
Judozni szerettem volna, mert szerettem volna olyan fizikumot/testfelépítést, mint a judosoknak van, de nincs edzéslehetőség csak jiu jitsura. Mi a hozzáértők tanácsa?
2011. nov. 25. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Brazil vagy japán ju jitsu?
2011. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha keveset kajálsz mellette (akár BJJ, akár Japán Jujutsu-ra gondolsz) akkor vékony leszel.

ha rendesen tolod befelé a kaját, fehérjedúsan étkezel akkor lassan de elérhetsz egy sportos testalkatot. mármint lassan el is érsz.

2011. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kajálok rendesen, 193 cm magas és 104 kg vagyok, napi 4-5 kajálás, inkább szálkásodásra gondolok, ja és nem brazil, hanem rendes ju jitsu...szóval? várom a további kommenteket, köszönöm az eddigi válaszokat!!
2011. nov. 25. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
harcművészet jó mozgás szálkásításkor. ez viszont annyit tesz, hogy az izomtömeged már megvan, és szálkásító étrenddel + az edzéssel leadod a zsírod.
2011. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu edzés, és van erőnlét, akkor egy átlag sportos fizikumot és egy viszonylag jó állóképességet szerezhetsz vele. De ajánlott otthon is edzeni meg nyújtani.
2011. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Mellette járok kondizni heti 3szor, és aikidozok is, de ott nincs erőnléti, csak technikázás, viszont nyújtani nyújtunk viszonylag sokat. Mondom én judozni szerettem volna, mert szerettem volna olyn fizikumot, mint a judosok, de erre nem volt lehetőségem, viszont mostmár egyre hajlok rá, hogy jiu jitsuzzak is, tetszik nagyon, csk nem tudtam, hogy javul-e az állóképességem és ,,ki leszek-e úgy b*szva mint egy judos?" ahogy egy haverom mondta egyszer...:)
2011. nov. 25. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a jujutsu a judo őse, csak veszélyesebb. Ha rendesen sparringoltok, akkor biztosan lesz olyan erőnléted...
2011. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!