Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rendesen edzek...

Mit tegyek ha rendesen edzek (szabályosan stb. ) és a bicepszem túlságosan fent van?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve edzek kisebb megszakításokkal, és a bicepszem egyszerűen nagyon fent van, de nem értem miért, és nem tudom mit kellene tennem ez ellen. vádlimmal ugyan ez a helyzet... pedig arra is edzek rendesen
2011. nov. 22. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
hogyérted h fentvan
2011. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom elmagyarázni :D amikor befeszítek úgy hogy az alkar és felkar merőleges egymásra, akkor a kettő találkozásáig nem ér el a bicepszem, sőőt...elmarad kb 4-5 centi. és ez így hülyén néz ki, de nem tudom mit tegyek... vádlimmal ugyan ez. tök szép a vádlim, maga az izom, de egyszerűen nem nyúlik már lefelé, és elég szar, mert a bokám meg olyan mint a csuklóm-.- tiszta vicc
2011. nov. 22. 21:16
 3/9 Zakathol ***** válasza:
Semmit nem tudsz vele kezdeni. Azok a tapadási pontjaid, genetikafüggőek.
2011. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a vicc az hogy minden erőmmel változtatni akarok ezen... durva példát mondok:olyan szinten nem vagyok kibékülve magammal hogy nyáron nem járok strandra és nem hordok rövidnadrágot, mert zavar hogy ilyen vékony a bokám meg stb... és hiába edzek mindenre rendesen, ha meglátna valaki félmeztelen tuti azt mondaná hogy : lábra kéne edzeni-.- pedig arra edzek legkeményebben :(
2011. nov. 22. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
semmit sem lehet tenni
2011. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én így nem tudom elfogadni magam... :S Életem végéig rohadjak hozzú nadrágba, meg ne járjak strandra? :( ha elmegyek strandra nem tudom lesz*rni, de ne kérdezzétek miért. egyszerűen zavar. rengeteg szórakozást, meg lógást hagytam ki emiatt... és inkább dolgoztam a dög melegbe vagy csináltam bármit, csak ne kelljen rövid nadrágba mutatkoznom...
2011. nov. 22. 21:36
 7/9 Zakathol ***** válasza:

Meg is érdemled.


Mégis ki a rákot érdekel, hogy más mit gondol? Szard már le a jónépet baszod. Magadért edzz, ne azért hogy a strandod ne legyen szégyenkeznivalód. Sőt ha már itt tartunk te is szétnézhetnél és megnézhetnéd, hogy milyen alakok vannak ott kint. Te legalább teszel valamit azért hogy ne úgy nézzél ki mint egy telefosott bohócnadrág...

2011. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó ez jogos, de sosem tudnék gátlástalanul kimenni strandra... pedig komolyan annyira vágyom már rá hogy minusz 10be kimennék ha arról lenne szó. felsőtesttel még nem is lenne baj amúgy... mert ki van dolgozva rendesen, de a lábam -.- kiábrándító. DE... még mindig büszkébb vagyok magamra mint az aki csak felső testre edz, lábra meg semmit, és kb úgy néz ki mint akinek két fogpiszkáló szúrja a seggét... :)
2011. nov. 22. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:
törődj bele. ilyen a genetikád...
2011. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!