Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan kox, amitől nőni is...

Van olyan kox, amitől nőni is lehet, mármint hogy magasságra? Van elérhető áron bármi ilyesfajta termék?

Figyelt kérdés

Izom az nem feltétlenül kell,lényeg hogy magasabb szeretnék lenni. De az se baj,ha mindkettőben egyszerre növök. Pár centi elég lenne.1-2 is akár.

Növekedési hormon,tudom az kellene. De az nem elérhető ár számomra sajnos. Más?


2011. nov. 22. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
1-2 cm-ért nem érdemes, miért? mennyi magas vagy? hidd el hogy hiába vagy magas ha az egyéniséged hiányzik hozzá, én 173 vagyok de van aki nálam alacsonyabb de jóval nagyobb darab és a természetéből adódóan tartanak tőle! egy agresszív kismalac! :D ha 10-en éves vagy akkor fogsz még nőni de apudtól nem biztos hogy magasabb leszel, én spec nem lettem, de ismerek olyanokat hogy az apjuk tőlem alacsonyabbak és az egyik fia 2M! szval.
2011. nov. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
Én nem tudok semmi ilyen "szerről". A növekedési hormonok is inkább az izomfejlődésbe birizgálnak bele.
2011. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs ilyen kox,sőt semmilyen ismert módszer sem létezik a magasság növelésére a sípcsont eltörésén kívül.

akiknek problémája van az agyalapi mirigyével,ők szoktak nőni folyamatosan,amíg meg nem műtik.

2011. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha még tini(14-20é) vagy, nőhetsz. akár magas fehérje tartalmú étrendtől+ sok alvás, sport egészséges ételek+nyújtás.


A növekedési hormontól SOHA SEM FOGSZ NŐNI! Maximum megbetegedsz tőle (akromegália, egyéb keringési problémák..stb). A szervezet öreg korig termel annyi növekedési hormont amennyire szükséged van. Ha lezárul a növekedésed (kb. 20-25 év kor körül) akkor már nem a növés miatt termeli a hormont, és le is csökken.

29N

2011. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez elég nagy hülyeség, hogy nem nősz a növekedési hormontól, attól függ, hogy növekedési zónák a csontokban le-e zárultak (epiphysis fugák). Csak orvos írhatja fel viszont.
2015. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!