Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó termék a HOT BLOOD?

Jó termék a HOT BLOOD?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 22:08
 1/10 anonim válasza:
45%

hát ha nem vagy képes enni, inkább stimuláod magad akk jó...

energiát szerezhetnél értelmesebb modon is...

hatása megvan, de mitn miden stimuláns hamar megszokod.

Szoval alkalmalként használd amikor tudod hogy nem menne nélküle, pls tul sok munka votl vagy iesmi. Ha gyogyszert szedsz akármiért felejtsd el.

2011. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felesleges nekem pl, meg nem is érzem, hogy hatna...
2011. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak kb 1 hónapig jó utánna hozzá szoksz és nem ér semmit..de ha ki is próbálod én a tablettásat ajánlom
2011. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 oyeacch ***** válasza:
Kapszulás nálam lófaszt nem ért. 5 kapszula az adag, bevettem, csak a fejem lüktetett. Bevettem 10 kapszulát, ugyanez, csak erősebben.
2011. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Első gratulálok, sikerült megfognod az No-fokozó kiegészítők lényegét....


Hot blood egy fos.

2011. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mért az attack vagy a brutal n.o.v.a ér valamit? ennyiből egyik teljesítmény fokozó sem ér semmit mert hozzászoksz...
2011. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt az 1 hónap alatt hozzászoksz baromságot is el kéne felejteni. Mert arra a termékben lévő hatóanyagokra nem reagálsz megfelelően az nem a termék hibája. Érdekes nekem az no-xplode-nál 2 hónap alatt kell felemelnem az adagot 2 kanálra 1ről, a max adag meg 3 kanál. Ki kell próbálni többet, kinek melyik jön be.
2011. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem hatásos volt....nem tett csodát..egyetlen hátránya ami nálam elő jött hogy megszoktam és nélküle 1 hónap kellet mire vissza tudtam állni addig gyengébben mentek az edzések, gyengébbnek éreztem magam.persze ezt lehet csak szellemileg beszéltem be magamnak és ezért nem voltak annyira intenzív edzéseim.
2011. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 balazs00xx ***** válasza:

vegyél egy dobozzal, egy hónapra jó utána válts másra át..

vagy pihentesd, növeli az edzés intenzitásárt valamilyen szinten tehát van haszna .

ÜDV

2011. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem első alkalommal úgy felpörgetett mint még előtte semmi. 3 órás foci edzés előtt próbáltam ki (1,5 óra erősítés, 1,5 óra futás stb). Az első résznél úgy teljesítettem mint még soha ám a futásoknál,ami időben jóval hosszabb mint a 40másodperces szériák már nem éreztem. Aztán hazafelé a buszon megint pörögtem...
2011. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!