Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni valami...

Szeretnék elkezdeni valami küzdősportot tanulni, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
konditerembe járok, viszonylag eredményes is az edzésem, de soha nem verekedtem, és nagy bajban lennék ha meg kéne védenem magam. ezt így még nem nagyon mondtam el senkinek, mert mindenki azt hiszi agresszív vagyok, pedig csöppet sem... szóval ne oltsatok már :/ csak segítsetek :/ köszönöm
2011. nov. 21. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten az önvédelem a célod,akk inkább vmi HM.Amit alkalmasnak szoktak mondani az a Ju Jitsu,a Wing Chun(bár ha már itt tartunk,akkor inkább Wing Tzun,vagy Jeet Kue Do),a Kali/Escrima késharc,Shaolin Kng Fu,egyé Kung Fu és japán stílusok(még esetleg Aikido,ha jó az edző,vagy Ninjutsu,ha van).Önvédelmi rendszerek a Krav Maga és a Defendo,esetleg Systema.De hasznosnak szokta mondani néhány KS-t is.Mint pl. a box vagy a birkózás,esetleg ezeknek kombinációja.De jónak szokták még mondani a Thai Boxot,a Savate-t.Vagy még 1 harcművészet,ami esetleg hat.Tae Kwon Do.Ez,mint önvédelem annyira nem hatékony,persze az,faszájosan fogsz majd tudni rúgni,naon erősen.De az előnye inkább abban rejlik,h azok,akik megtámadnak,nem valószín,h képzettek.Szal ha rádmennek 2-3-an,akk egy pörgő-forgó rúgással fejbecsűröd az egyiket,ami amellett,h lehet,h a nyomoronc elájul,ő is,meg a másik 2 is kettészarja a seggét és elhúznak onnan a vérbe,mer asziszik,h vmi gennyesen nagy ninja-szamuráj-aszasszin tanonc vagy és széjjelcseszed a seggüket,ha beugatnak.
2011. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D:D hatalmas arc vagy haver:D:D:D ezen nagyon jót nevettem:D egyetlen baj van, hogy nem nagy városban lakom, és itt jelenleg semmi ilyen nincs:S nem tudom mit csinálnék ha megtámadna valami gyökér, azt tudom hogy nagyon könnyen fel lehet idegesíteni, és lehet ez előnyömre válna, nem tudom.valami olyan kéne amit könnyű megtanulni, és tényleg hatékony. meg nem ilyen bonyolult a neve:D:D:D
2011. nov. 21. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor boksz.
2011. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ökölvívás
2011. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nah most box vagy ökölvívás? :/ :D viccelek. köszönöm a tanácsokat
2011. nov. 22. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vidéken... egy kis városban.
2011. nov. 22. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg priviben,hátha tok neked vmi jó edzést arra.
2011. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!