Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg hatásos a Cindy...

Tényleg hatásos a Cindy Crawford workout?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 169 cm(körül) és 60 kg(körül). Gondjaim vannak az alakommal,leginkább a hasammal de igazából mindenemmel, mert nem mozgok szinte semmit. Nem sportolok, de viszont ma este rávettem magam arra,hogy valamit kezdek már magammal. Olvastam itt gyakorikérdések.hu-n,hogy egy jó pár ember ajánlotta ezt a "Cindy Crawford workout"-ot. Szerintetek ez tényleg hatásos? Egy 13 évesnek is? És ha hatásos, akkor úgy is az lenne ha:

Reggelire és ebédre rendesen eszek, és ezek után tornázom és aztán 5-6 óra előtt eszek csak valami gyümölcsöt vagy joghurtot?


Aki szokott erre tornázni vagy aki már tornázott erre az írja le a véleményét,hogy neki hatásos volt e! :) És meddig csinálta és kb mikorra látszik meg az eredmény.

Köszönöm! :)


2011. nov. 21. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szoktam rá tornázni, és elég jó, alaposan átmozgat és ha jól csinálod, szuper izomlázad lesz tőle. Hosszútávon viszont unalmas. Azt ajánlom, kezdd el, aztán idővel csinálj mást is.

Ja és eredmény.. én ha csinálom is csak max. kétnaponta csinálom, először az tűnt fel, hogy többet meg tudok csinálni a gyakorlatokból, de 2 hét után az alakomon is láttam a változást, főleg a karomon.

2011. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nahat en is ket het utan vettem eszre valtozast!!! Ez funny
2012. jan. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!