Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úszás vagy kondi?

Úszás vagy kondi?

Figyelt kérdés
181cm, és 74kg vagyok, van egy kis hasam, és az állóképességem is fejleszteni szeretném (Nyáron jártam futni, azzal sokat javult), meg azért kicsit erősödni is, szerintetek melyik lenne jobb?
2011. nov. 18. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Uszas!
2011. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állóképességre egyik sem az igazi. Az úszás kellemes mozgásforma, de nagy fejlődést ne várj. Ha nagyobb izomtömeget, kellemesebb felépítést akarsz, akkor kondi, ha jó állóképességet, akkor fuss. (lehet a kettőt egyszerre is. :D )
2011. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kondi!!! Én is járok.
2011. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen úszás. Bár az attól is függ h heti hányszor úszol. Én már 3,5 éve csinálom hetente 5-ször, és hát aki azt mondja h nem erősödsz tőle az nem ért hozzá. Sok kondis mondja h a kondi sokkal jobb, én sztem ez nem igaz, sőőt. Igen persze az úszástól nem leszel olyan mint azok a kokszos gyúrósok, de nem is hiszem h az a célod. Én elég keményen tolom, szval rendszeresen komolyabban, és megszégyenítően nagyobb a hátam és szélesebb is vagyok mint a sok kis kondis, szval.. sztem egyértelmű :) És h az úszás nem jó állóképességre, ezt is cáfolnám, megint olyanok írkálnak akik sztem ki sem próbálták még ezt a sportot. Szval válaszd csak az úszást, csak akkor többször kell menni egy héten, hogy legyen látható eredmény. A kondi annyival jobb hogy ott gyorsabban tudsz elérni látható eredményt, csak ha abbahagyod akkor az el is tűnik:P
2011. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 6évig úsztam.Fél éve kondizok.Az úszás egy nagyon jó alapot adott,de ég és föld a különbség.Sokkal jobb a kondi,élvezetesebb is (nekem az úszás nagyon monoton unalmas) és sokkal hamarabb látható a változás.

És az utolsó értelmes válaszra csak annyit hogy az izom egy idővel eltűnik ha nincs használva.Teljesen mind1 hogy azt úszással vagy kondival szedted fel.Ha nincs szüksége rá a szervezetnek,lebontja.

2011. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sztem meg az úszás a jobb, nekem a kondi rohadt unalmas. Mindig csak emelgetni a súlyokat, az úszásnál meg tudsz másokkal versenyezni stb, szval nekem a kondi unalmas, de hát kinek a pap kinek a papnő, ezt embere válogatja :). Az meg igaz h ég és föld a kettő, de én sztem sokkal szebb a sportolással, pl úszással felszedett izom mint a kondis. Na meg a testfelépítés is esztétikusabb. Én soha sem kondiztam mondjuk, nem is fogok, inkább sportolok, többet ér :). A másik meg, hogy akkor szokott a nagy beégés lenni, amikor jönnek ezek a nagy gyúrós srácok pl focizni a suliba, de 10 perc után úgy kell újraéleszteni őket mert állóképesség az nulla :) Meg én sztem azt a nagy izmot az életben sehol sem tudod használni, nagyon lassít :P
2011. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
62%
De tudja használni,lányok bugyijának levarázsolására:)
2011. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát... :) Persze biztos vannak olyan lányok, akiknek a nagy izom tetszik, de én úgy látom, meg érzékelem is, hogy a legtöbb lánynak (aki csinos, aranyos és nem plázacica :D), ő nekik a sportos, szép és arányos izom sokkal jobban bejön mint egy kondis :) Legalábbis én ezt tapasztalom, szegény gyerek hiába jár kondiba ha hurkás a karja, helyette inkább már sportoljon vmit :)
2011. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!