Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szobabiciklihez adják a...

Szobabiciklihez adják a pulzusmérőt, vagy venni kell hozzá?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem szobabicajt, most raktam össze. Van benne csatlakozó, meg szívritmus funkció is, de olyan cuccot, amivel pulzust lehetne mérni, nem kaptam hozzá. Azt adni kellene hozzá, vagy én vegyek? Vagy egy szobabicikli hogy méri a pulzust?

Használtan vettem. Szóval reklamáljak, vagy menjek be egy boltba, ahol ilyet kapni, és vegyek egyet? Köszi!


2009. máj. 10. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A miénken úgy van , hogy ki van alakítva egy rész ahova az ember kapaszkodik és ott méri a tenyéren keresztül a pulzust stb. Nézd meg a te gépeden is .
2009. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam sima szivacsbevonat van, és oldalt van egy jack csatlakozó. Sztem oda kellene valami.
2009. máj. 10. 20:56
 3/4 anonim válasza:

Fülcsíptató sincs hozzá? Vagy érintős, vagy csíptatós pulzusmérőket adnak szobakerékpárhoz.

Lehet neked csíptatós lett volna, és azt kéne bedugni oda amit említesz.

Lehetséges, hogy kihagyták a csomagból, sajnos van ilyen.

2009. máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van amlyiknek van ilyen funkciója, másiknak nincs
2009. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!