Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aerob edzésnek ez így megfelel?

Aerob edzésnek ez így megfelel?

Figyelt kérdés

sziasztok


7 hónapja kezdtem az edzést, tömegelek jelenleg (3,5 g/tskg ch, 2-2,5 fehérje), és most szeretnék eljárni aerobozni.


Ezek az elképzeléseim:

Hétfőn és szerdán mennék délután 60 percre, gyors gyaloglást választanék vagy lassú kocogást, és folyamatosan 120-130 körül tartanám a pulzusom.


Ez így jó lenne?


|| Aerob előtt és után mit kellene fogyasztani az izomvesztés elkerülése érdekében és aerob után mikortól lehet étkezni?? nem kell kihagyni 30-60 percet? ||



előre is köszönök minden választ !!


2011. nov. 2. 23:30
 1/6 dirtboy ***** válasza:

jelenleg tömegnövelsz azt írod,azt is szarul mondjuk mert 3,5g ch kevés, a protein mennyiség jó.

most pedig a tömegnövelés mellé még fogyni szeretnél ha jól értem.

na ez az ami lehetetlen,a kettőt egyszerre nem lehet.

2011. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3,5g/tskg ch nem kevés, max. lassabban fog fejlődni. Gondolom azért ennyi, mert könnyen zsírosodik. És nem írta hogy fogyni szeretne, csak szeretne eljárni aerobozni.

Ez így tökéletes, az étkezést pedig (az edzés utáni tejsavó + dextróz/tömegnövelő kivételével) csináld úgy, ahogy súlyzósnál. Szóval előtte 1-másfél órával fehérje + ch (pl. husirizs), utána rögtön szintén fehérje + ch.

2011. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:
lehet nyuszi hogy én félre értettem hogy mit is akar elérni ,de majd válaszol aztán tisztázódik
2011. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fromjezus ***** válasza:

A ch-t ahogy irtak is elottem emeld meg kicsit. S mehet az aerob ahogy leirtad?

Amugy megfelelo tapanyag ellatottsag esten, miert ne lehetne aerob munkat vegeni? Sokkal egeszsegesebb mint a sulyzos edzes! S minden nap mozog.

2011. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

/Amúgy megfelelő tápanyag ellátottság esten, miért ne lehetne aerob munkát végezni? Sokkal egészségesebb mint a súlyzós edzés!/


ez gondolom nekem szól.


lehet, hogyne lehetne, egy szóval nem írtam hogy nem lehet.


azt írtam hogy fogyni és tömegelni nem lehet egyszerre.


aerob és kondizás nyugodtan mehet én magam is csináltam egy rövid ideig és jót tett a fejlődésemnek is és az állóképességemnek is.

2011. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ahogy dilisnyuszi írta, pontosan azért 3,5 "csak", mert könnyen zsírosodok...

2011. nov. 3. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!