Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy menjek le spárgába?...

Hogy menjek le spárgába? Amikor a föld fele közeledek egy idő után megfájdul a sarkam. Mivel tudnám enyhíteni a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 22:21
 1/8 anonim válasza:
100%
a sarkad? azt érteném, ha a combod húzodik, de ha a sarkad fáj :/ nemigazán tudom, pedig balettoztam, de szerintem ha rányújtasz az segíthet..próbáld többet lazítani előtte z izmaid.. amúgy meglenne a spárga és csak a sarkad miatt nem megy, vagy csak próbálkozol?
2009. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!köszi a választ:)

tehát érzem hogy húzódik az izom, ahogy nyúlik (de előtte mindig bemelegítek ezért ez nem fáj). egyenlőre még csak oldalspárgát szeretnék. amikor csúszok le :az egyik lábam (ami hátul van mögöttem )az spicc ben van ami meg előttem ott a sarkam van lenn, és ahogy csúsztatom előre az elsőt (és ott a sarkamon csúszok ) megfájdul a sarkam .zokniban szoktam megpróbálni lemenni spárágba, nem tudom nem e ez a baj. cipőben kéne? kb 15 cm kéne tehát még elég sok hogy teljesen lemenjek.

remélem sikerült pontosan leírnom és ha tudtok légyszi segítsetek:)

2009. máj. 6. 10:25
 3/8 anonim válasza:
nagyon sokat kell nyujtani napi 10-20-szor is és 1 hét után simán lemész spárgába csak nyujts sokat!!!
2009. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sikerült lemennem spárgába de nagyon fájnak a térdeim sarkam ... mit tegyek?
2009. aug. 12. 21:51
 5/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! remélem, nem fogsz hülyének nézni a kérdés miatt, de úgy döntöttem, h belevágok először az oldalspárgába (15L), de nem tudom, mien nyújtásokkal gyakoroljak :S. Tudnál tanácsolni pár nyújtógyakorlatot, vagy bármit, amelyek gyakorlásával idővel le tudnék menni sprágba? Bocs, h felelet helyett kérdéssel jövök, de nagyon érdekel a dolog. Előre is ksözönöm segítséged...
2009. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

nyugodtan írj egy privát e-mailt:)

inkább oda írnám a választ.

köszi!

2009. nov. 2. 16:13
 7/8 anonim válasza:
velem is fotdult elő én ilyenkor egy szőnyegen csináltam meg
2010. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A sarkad azért fáj , mert vagy túl sokat csinálod vagy dörzsökpdik közbe a sarkad.Nekem is fáj mindig mikor próbálkozok vele!Bár azt hogy hogyan lehetne lenyomni azt nse tudom.Egyet tudok ha belepusztolok is akkor is sikerűlni fog!
2011. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!