Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen volt a legdurvább/kínos...

Milyen volt a legdurvább/kínosabb elcsúszásotok vagy elesésetek?

Figyelt kérdés
Ma az egyik kerület okmányirodájában rohannom kellett, hogy elérjem a fényképészt, akinek végül a lába előtt sikerült hason csúsznom, és így bírtam megállásra... Elég ciki volt a földről kérni, hogy még gyorsan fotózzon le. Hálistennek semmim se tört el, de tele vagyok lila foltokkal.
2009. máj. 5. 16:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Adott:

-egy csapat nyihorászó 15-16 éves lány, köztük én is;

-egy troli, aminek a vezetője a padlógáz-padlófék technikára esküszik;

-egy rakomány mit sem sejtő utas.


Alighogy fölszálltunk a trolira, jött egy 10 pontos padlógáz, aminek következtében rögvest tempós tolatásba kezdtem, de nem tolathattam "kedvemre", mert a lábam elakadt valakiben. Egy pillanattal később már az is világos lett, hogy az illető az ülésen üldögélt, így szerencséjére nem sikerült hanyatt löknöm, helyette inkább az ölébe pottyantam. Nem is tudom, hogy melyikünk jött jobban zavarba. Persze azonnal megpróbáltam fölállni, de a troli 3 mach-os gyorsulása mégjobban az ölébe passzírozott, a szabadulási kísérletemen a szűnni nem akaró röhögőgörcs sem sokat segített. Próbáltál már röhögőgörcstől gyötörve gyorsulás ellenében bármit is csinálni? Hááát, nem könnyű ám! :D Reménykedve kapálóztam drááága barátnőim után, hátha megragadnak és kihúznak kínos (ülő) helyzetemből, de ők inkább kétrét görnyedtek a vihogástól, mintsem segítettek volna. Aztán megcsillant a Remény: a padlógázt padlófék váltotta föl. Villámgyorsan megragadtam a lehetőséget, de mégsem volt annyi időm, hogy fölálljak, mert a trolivezető ráébredt, hogy a padlógáz sokkal kedvesebb számára a padlóféknél. Így hát újra visszahuppantam szegény srác ölébe. Mostmár tudtam, csakis a következő megálló menthet meg. Mivel a troli fénysebességgel száguldott, ez sem váratott magára sokat, habár nekem egy teljes örökkévalóságnak tűnt. A srácot nem kérdeztem meg. :D


Hiába régi történet, még most is könnyesre nevettem magam rajta. Az is biztos, hogy dobogós helyet foglal el életem legkínosabb jelenetei között.

2009. máj. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Hátraszaltó, fitnesz-versenyen... Felállni se tudtam :S és csak 4 kamera, és kb. 500 ember látta...
2009. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!