Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen volt a legdurvább/kínos...

Milyen volt a legdurvább/kínosabb elcsúszásotok vagy elesésetek?

Figyelt kérdés
Ma az egyik kerület okmányirodájában rohannom kellett, hogy elérjem a fényképészt, akinek végül a lába előtt sikerült hason csúsznom, és így bírtam megállásra... Elég ciki volt a földről kérni, hogy még gyorsan fotózzon le. Hálistennek semmim se tört el, de tele vagyok lila foltokkal.
2009. máj. 5. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A legdurvább amikor tavaly nyáron jöttem ki a fürdőből és vizes csupasz lábbal megcsúsztam és a székbe belevágtam a hónaljam,de úgy,hogy azthittem eltört.A karom teljesen lezsibbadt,nem éreztem,a kézfejem pedig hátrafeszült és én eközben csak arra gondoltam,hogy most csupaszon fekszem a földön,hogy a fenébe menjek be ha még felöltözni sem tudok.Szerencsére csak egy ideg csípődhetett be,de még hetekig fájt.

A legkínosabb,amikor boltból rohantam a buszhoz,két nagy bevásárlószatyorral,bő nadrágban a csizmám meg beleakadt a nacimba,és hasra mindennel együtt,persze jó,hogy a belváros közepén,mindneki szeme láttára.Elg kínos volt:/

2009. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fecc ***** válasza:
100%

Vettem egy új bringát, otthon meghúztam rajta mindent,fékek,pedál.. stb.. gondoltam megyek vele egy kört.

Az úton volt egy nagyobb gödör,mondta magamban felkapom a bringát,nem elsőre csináltam már,baj nem lehet,nem ám, csak a HÜLYEGYEREK:D a kormányt elfeletette meghúzni,azzal a lendülettel hogy felkaptam a bringát mentem be az árokba,2 xer előre bukfenc..:D

2009. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
gyerekkoromban elém futot egy kutya és szó szerint elbotlottam benne, ott vinnyogott a lábam közt én meg ordítottam, anyu először nevetve jött, mi van?? a kuyta nem bááánt...nem kell sírni, de aztán kiderült, hogy ahová estem, egy betonelem, annak a végéből kiállt egy szög, és szépen belement e térdembe, szerencsére nem szakított át semmit, "csak" dőlt a vér.
2009. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
láttam egy nőt, szállt le a buszrol és egyszerüen hasraesett, teljesen elnyult a földön, ott az ut mellett
2009. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én bicajjal gyökkettővel derékszögben befordultam és paff már a földön is voltam...

A bicaj egy kb 180.000ft-os dirt-gép, én meg úgy estem el vele mint aki bicajon sem ült még soha.. . :S kínos...

és csak 20an látták.

jahh és fél mésodperccel előtte szólt haverom poénból, hogy el ne ess... :D

2009. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bicajjal mentem a járdán a városban, az övtáskám kioldódott és fél kézzel odanyúltam, közben lehet valami gödörbe ment bele a kormány, megakadt az első kerék, elkezdtem előre bukni, de jött velem a bicikli is mert a hátitáskám alsó csüngője beleakadt az ülésbe, ezért orra buktam, hason érkeztem, és a bicaj hátsó kereke a fejemen koppant! Nem volt egyáltalán vicces, nagyon fájt, és ha lehet mégjobban fájt az, hogy többen is látták, sőt tőlem néhány méterre ültek a padon, meg még el is sétáltak mellettem és senki nem segített felkelni, pedig nagyon fájt, és elkélt volna a segítség. A biciklimen volt mit javítani utána, de nekem meg mindkét térdem olyan tropás lett hogy még hónapokkal az eset után is szivacsos volt mindkét térdem. Rossz élmény volt nagyon :(
2009. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Perecelés1) Farok, azaz seggcsontra esés egy szauna-szalon téli, csíkos lépcsőjének élére. Senki nem látta, de jobb is, mert kb 5 percig nem bírtam megmozdulni. Életem legnagyobb fizikai fájdalma ez az érzés volt, pedig állítólag nő létemre jól bírom a fájdalmakat.

Perec2: Emeleti sötét folyosóra lépek kia szintén sötét zuhanyzóból- épp elment a vellany. Folyosón tudtam, jobbra kell fordulnom, hogy a szobámba érjek. Arról feledkeztem meg csak, hogy a második lehetőségnél kanyarodjak jobbra, ne az elsőnél...


..így sikerült 17 lépcsőfokot fejjel lefelé zuhannom hanyatt állapotban. Megúsztam könyökrepedéssel: falépcső volt.

2009. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Elvitem egyszer az internátra a görkorim avval a szándékkal hogy majd ott fogok egy kicsit sportolni! Jó idő volt, kint volt az egész emelet,fiúk-lányok,és amikor a padról akartam felkelni(már a koriban)tocs,hátra vágódtam...ők meg csak röhögtek és röhögtek...és így tovább...
2009. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Kb. 11-12 éves voltam, és igencsak túlsúlyos. Tanítás után rendezett sorban (párosával) vezetett le minket a tanerő az emeletről. A lépcsőfordulóban "túlpörögtem" és olyan szabályosan szántottam le fél emelet magasságból a földszintre, mint a kisgömböc. :D Valószínűleg gyorsabban gurulhattam, mint az előttem szóló, mert nem volt időm összeszámolni a lépcsőfokokat, viszont az elsodort lábakat igen: Egészen pontosan 3 darab volt, ezt a számot a gravitáció 2 hahotázó gyerekre kerekítette. A kerekítés végére már ők sem vigyorogtak...
2009. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Apu valamit dolgozott a ház körül. Néha leült a székre, néha fölállt, de nem ment sehova tőle, aztán újra leült. Már egy ideje ezt csinálta, úgy érezhette, komoly rutinja van benne, mert sosem nézett hátra. Aztán jöttem én! Totyogó baba voltam, amikor úgy döntöttem, nagyobb szükségem van a székre, mint neki. Amikor ismét állt, egyszercsak elhúztam onnan nagy kínlódva azt az "embermagasságú" izét. Vesztére úgy bele volt merülve a munkába, hogy nem vette észre, amint elcibáltam a székét, úgyhogy leült. Csak ezúttal egy kicsit mélyebbre...
2009. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!