Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire hatásosak a sportitalok?

Mennyire hatásosak a sportitalok?

Figyelt kérdés
az ilyenekre gondolok pl: getarade vagy powerade, o2 tényleg olyan hatásosak mint ami a cimkére van írva? mik a tapasztalatok?
2009. máj. 3. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam futás közben bevált a powerade. Jóval tovább bírtam az egészet, és amikor lefutottam amennyit kellet, nem voltam annyira fáradt, mint amikor a sima vizet ittam.
2009. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én inkább valami cukormentes energiaitalt ajánlok, nálam az a tuti :)

sajnos ezekbe van cukor (ami igaz hogy izommunka esetén gyorsan felhasználódik)

2009. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
igen igen nagyon hasznos a szervezeted sokkal kevesebb vizet tartósít mint a sima víznél!!!
2009. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen hasznos, nálam a getarade vált be...az izotóniás italok azokat az ásványianyagokat pótolják, amit az aktív sportolásban kiizzadsz...szal igen hasznos...de ezt tényleg csak fokozott terhelésnél lehet észre venni...reggeli tornához nem kellenek ilyenek pl...:D

Ja és a powerade is jó volt...O2-t csak egyszer ittam, arról igy még nem irok semmit...

2009. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
hát nézd meg mi van benne és képzed el,h az mire jó? van benne annyi vitamin és ásványi anyag mint a sima ásványvízben talán egy kicsit több de az akkor is egy lepkefingnyi energia kibocsátással elhasználom. van benne ízesítő meg minden egyéb szal semmire se jó csak annyi,h a mai ember már nem képes vizet inni mert finnyás kis picsogók és ezt isszák helyette. aki meg itt rinyálni fog nekem,h hülye vagyok meg nem értek hozzá az kérem másolja be ide azt a hatóanyagot vagy adalékot ami a "sportitalban" található és növel bármiféle teljesítményt!
2009. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah és annak a mennyiségét ami egy fél literes palackban található.
2009. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!