Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek feszesebb,...

Hogyan legyek feszesebb, formásabb?

Figyelt kérdés

Mindenki szerint nagyon jó alakom van, de nem láttak még ruha nélkül...

Régen sportoltam, jól néztem ki, de abbahagytam, mert nincs időm edzésekre járni. Vékony vagyok, de a mellem, fenekem kezd löttyedt lenni, kezdek hasas lenni, és a farmergatya kinyomja a derekamon a hurkát. Jah és ami a legjobban megrettent, kezd kicsit narancsbőrös is lenni a fenekem, ráadásul nagyon fehér is vagyok, tehát undorító látványt nyújtanék nyáron.

Amúgy 170 centi magas vagyok és 53 kiló. Mell-derék-csípő: 85-67-89

Tehát nem fogyni szeretnék, csak gusztusosabb látványt nyújtani, és feszesebbnek lenni. Kérlek tanácsoljatok valamit, mert már szégyellnék elmenni strandra!!:(


2009. máj. 2. 17:03
 1/5 anonim válasza:
16%

Szrintek kezdj el sporotli, mozogni vmit, mert más megoldást nem látok! Én isnehezen szántam rá magam, de ma már imádom! Ha tehetem minden nap végzek aerob edzést (főleg taposást) és Rékára tornázok! Imásdom!!! 170 cm-hez 53kg vékony, tehát nincs súlyproblémád, de én azért odafigyelnék arra is hogy 67 cm a derekad... Azért az nem vékony egyáltalán. Igyál sok vizet és pl. menj el a barátnőddel kocogni, és sjnos utálok futni, ezért inkább taposógépezek. Ne nassolj, egyél sok csirkét, halat, zöldséget, rizset! Ha van leheteőséged, eljárhatsz terembe is erősíteni, utána szauna(a narancsbőr miatt)

Sok sikert!

2009. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sport+diéta.

Ezen kívül milyen választ vártál?

2009. máj. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kissé kómás voltam, amikor írtam a kérdést. Amúgy azt vártam, h írtok valami konkrét gyakorlatot ami kifejezetten derékra meg hasra jó... Szóval ezt elfelejtettem írni, bocsi.

Amúgy nem tudom miért kellett leszavazni az első válaszolót, mert pl a szauna szerintem tök jó ötlet.

2009. máj. 3. 14:00
 4/5 anonim válasza:

Derékra (vagyis a has oldalsó izmaira) nagyon jó a féloldalas lábemelés. Felhúzod magad, vagy lefekszel a padra, és jobbra-balra húzod a lábad majd egyenesbe visszaengeded.

Hasra rengeteg gyakorlat van, és nagyon rá lehet szokni, de a hasazás mellé szigorú étrend is tartozik.

Ha nekem kéne összeállítani a programod, akkor egy egész testes edzéstervet csinálnék kiemelve a hasat/combokat/vádlit és heti 3-4szer ajánlanék vagy spinning órákat, vagy 45-60 percig terjedő kocogást/biciklizést. Ez mellett rengeteg gyümölcs és zöldség, de a zsíros kajákat hanyagoljuk el. Ja és persze nulla édesség.

Az edzéstől kicsit keményebb leszel, a spinningtől/kocogástól/biciklizéstől pedig elfogy rólad a zsír ami lötyöghetne. De azért túlzásokba tényleg ne ess...egy nő azért nő, hogy nőiesen telt legyen. És egy nő ekkor a legtermészetesebb és leggyönyörűbb ;)

2009. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Júúúj köszi a választ...

Biciklizni szoktam naponta kb másfél órát...

Zsírosat sosem eszem, de édességet igen, de azt is igyekszem reggel vagy délelőtt, mert este árt a legjobban.

Hát akkor majd rágyúrok a hasamra, a bicózást meg folytatom.

Köszi még egyszer:)

2009. máj. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!