Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől gyengülhetem ennyire el?

Mitől gyengülhetem ennyire el?

Figyelt kérdés

nem bírok edzeni fáradtak az izmaim érzem hogy nem bírják nyáron nem így volt jelentősen le romlott a teljesítményem mitől lehet ennyit kivett belőlem a suli ?

a suliba sok stressz ér lehet attól van


2011. okt. 17. 16:08
 1/5 dirtboy ***** válasza:

ha suli kezdés óta megy ez a romlás akkor valószínű hogy a suli az oka,de ha még most kezdett nem olyan rég jelentkezni akkor szerintem más oka van.

lehet hogy túledzettség de ezt nem tudom megmondani annyi infóból amennyit leírtál.

2011. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túledzés, szar kajálás, kevés alvás. Döntsd el, ezek közül melyik. :D
2011. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pihentesd az izmaidat csak enyi...2-3napon belül ugyanaz leszel....
2011. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehethogy túl sokat bulizol :) Én egy olyan korszakomban attól gyengültem le.
2011. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a stressz eléggé szét tudja b...szni az ember teljesítményét.mikor nekem stresszesebb volt a meló,fele,de volt,hogy negyed annyit tudtam csak edzeni.próbálj relaxálni,ha vége a sulinak dobd ki az agyadból,és foglalkozz csak magaddal,ne gondolkozz semmin.legyél a jelen pillanatban.ülj,vagy feküdj le,csukd be a szemed,és lélegezz mélyeket,koncentrálj a légzésedre.ezekkel remélhető,hogy fel tudsz kicsit töltődni.aludj eleget,kajádat tedd rendbe,ha szükséges.(fehér liszt,cukor,dzsuva kiiktatás-ezek is le tudják húzni az energiaszintet)
2011. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!