Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nőknek nem kéne...

Igaz, hogy a nőknek nem kéne futniuk?

Figyelt kérdés

[link]


Én szívesen elkezdenék futni, de eleve rosszak a térdeim (mindkettőt műtötték), széles csípőm, x-lábam van. Ezek szerint, én nem futhatok kockázat nélkül?


2011. okt. 11. 12:55
 1/7 A nevem senki válasza:
Szabad futni csak módjával
2011. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van benne valami.

Én nő vagyok, és kimondottan nőies alkatú.

Nem vagyok kövér, sem telt, de vékony derekam van, szélesebb csípőm, vékony csontozatom, stb...

Nekem például már a keményebb aerobiktól is fájnak az ízületeim.

A futástól is fájnak a lábaim.

Elkezdtem DVD-re a Rubint Réka tornáit.

Úgy fájtak az ízületeim, hogy szörnyű.

Azt hittem, megszokom, de hónapok múlva sem múlt el.

Csak rosszabb lett.

Szerintem a nőies nőknek más mozgásforma való.

Azokra a nőkre értem, akik tényleg "nőies" alkatúak, és nem azokra, akik túlsúlyosak.

Egy kövér nő is lehet férfias alkatú.

Ha lefogy, neki lehet, hogy való a futás.

2011. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és meglátod. A cikk szerint engem tönkretenne a futás, képzelj magad elé egy nagyon durva körtét, konkrétan két számmal nagyobb nadrágot hordok, mint felsőt! Ehhez képest kicsi korom óta futok és semmi bajom nincs tőle. És nem sportoló vagyok, csak egyszerűen ezt szeretem.
2011. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A nevem senki válasza:
sétálhatsz futás helyet vagy biciglizél
2011. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat sétálok, kb. mindehova gyalog megyek, mert kutyával BKV-zni egy vagyon, de nem vettem észre, hogy fogynél tőle. Azért is lenne jó a futás, mert azt lehet kutyával csinálni. Még a görkori is király lenne, de jobb lábbal tudok csak fékezni, és pont a jobb térdem a rosszabb, és nem merek azzal fékezni, mert az pont olyan térdfeszítő mozdulat.
2011. okt. 11. 13:41
 6/7 anonim válasza:
Hi!Szerintem a bemelegítés hiányáról lehet szó és mindent csak mértékkel ,ha már az ízületekről van szó na persze az sem mindegy hogyan futunk, milyen cipőben stb.(fel kell készítened a térded a megterhelő munkára ez a műtéted végett lehet hónapokig is eltarthat,de kitartás és meglesz az eredménye.)
2011. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De honnan fogom tudni, hogy készen van rá? :)
2011. okt. 11. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!