Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vékonyítsam a lábam?

Hogyan vékonyítsam a lábam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér,a hasam is lapos,csak a combom vastag,meg a vádlim.Valahogy úgy néz ki a lábam,hogy ugye vastagabb a bokám is,majd jön a vádlim,jó vastag,izmos,aztán a térdem az is hájas egy kicsit,és a utána jön a combom,az meg olyan,hogy a külső részén,a térd fölött van egy kiugró rész,tehát nem olyan,hogy egy vonalban van a térdem a combommal,hanem van egy kis kiugró,ez inkább háj,de szerintem izom is van rajta.Aztán a belső combomon is van háj,szóval nincs szép lábam.Remélem értitek a leírást.:)Hogyan vékonyítsam,formáljam a vádlim,combom?Ez egyébként egy részt genetikai is,másrészt meg hízásból is ered.

Tudom hogy sok ilyen kérdés volt már,de egyikben sem találtam megoldást.Köszi:)


2009. ápr. 29. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
A sok válasz közül melyik szót nem érted, a diétát vagy az aerob edzést?
2009. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Figyu,ha nem tudsz normálisan válaszolni,akkor inkább ne válaszolj!Gondoltam hogy lesznek ilyen bunkó emberkék,aki így válaszolnak.

Olyan nehezedre esett volna kifejteni a mondandód??Tudod nem minden ember egyforma,ezért mindenkinek más és más mozgás jön be.És ha még 2 perccel tovább írogatsz,és az elejét lehagyod annak amit írtál,még meg is köszöntem volna!

2009. ápr. 29. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy sok ilyen kérdés volt már,de egyikben sem találtam megoldást.Köszi:)"


Az összes kérdésben le van írva, hogy a láb vékonyításhoz két összetevő szükséges: diéta és aerob edzés. Semmi rosszindulat nem volt bennem, azt hittem, tényleg gondot okoz valamelyik fogalom értelmezése! Sajnos nem tudok számodra olyan megnyugtató választ adni, mint hogy a hullahopp karika leviszi a lábadról a zsírt, vagy hogy az ecetfa kapszulától feszesebb lesz a vádlid. És még a szauna öv sem fogja levinni a zsírt róla.


Minden esetre a félreértések elkerülése végett leírom mégegyszer.


Diéta: szénhidrátban és szemét, előre feldolgozott ételekben szegény, fehérjében, rostokban, vitaminokban gazdag rendszeres táplálkozás. Nem keverendő a fogyóKÚRÁval.


Aerob edzés: 130-140-es pulzustartományban végzett, legalább 40-60 percig tartó monoton edzésmunka (gyaloglás, futás, lépcsőzőgép, ellipszis tréner, evezés, stb).

2009. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Na ilyen a lábam.Bocsi a szar minőségért,de muszáj volt kivágnom a hátteret.Szerintem nagyon undorító a lábam,nem ajánlom senkinek hogy megnézze.:)

2009. máj. 2. 14:44
 5/5 Audrey007 válasza:
Szia! Nekem is vastagabb a lábam a kelleténél, mert anyumtól örököltem sajna. Én most egyre többet sétálok ami eddig hatásos, mellette diétázok de nem vonok el semmit, pl: csokit meg sütiket, mindig csak keveset eszek belőle és 6-óra után már nem eszek. Ha van kézi masszírozógéped akkor azzal is tudod. Nekem ezek beválnak. De egyenlőre még nem olyan látványos. A bokámat meg vékonyabbnak tudom mutatni, ha bokapántos cipőket veszek. Ez egy kis praktika ;D
2012. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!