Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen apró "bűnözés" fér...

Milyen apró "bűnözés" fér bele a szálkásító diétába?

Figyelt kérdés
60 kilós nő vagyok, hetente 4szer súlyzós edzést végzek. Tisztán kajálok, igazából eddig annyi szénhidrátot ettem, amennyit csak akartam, de most szeretnék versenyformába kerülni. Ezért lecsökkentettem 120 grammra, amit rizsből viszek be + sok zöldség természetesen. Eddig a sok edzés mellet belefért némi bűnözés is, nem sok, ez sokat segített mentálisan. A kérdésem az, hogy mivel ártok legkevésbé a diétának? Pár szem gyümölcs pl? Vagy 1 gombóc fagyi? Valami egész pici dologra gondolok. És ha megengedhető, akkor azt mikor egyem? Reggel? edzés előtt? Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 7. 12:30
 1/5 Fromjezus ***** válasza:

Te kis gyenge akartu :D

Jo lenne ha leirnad ez a 60kg melle parosul hany cm magassag? (esetleg kep)

Egyebkent nem csinalsz vele semmi rosszat...

2011. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fromjezus ***** válasza:
Jah es hogy mit sportolsz illetve,hogy erted a versenyformat (vagyis konret verseny felkeszules vagy csak jol szeretnel kinezni)
2011. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
172 cm vagyok. És most is vannak "kockák", de kicsit fedettek. Most már nem akarok (sokkal) több izmot, inkább fogyni szeretnék. És nem akarok versenyezni, de úgy akarok kinézni mint a fitnesz modellek a képeken :) Csak úgy magamnak! :)
2011. okt. 7. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg kicsit szeretnél, akkor mondjuk 1 sor (4 kocka) étcsoki heti 1x edzés után. Akkor úgyis gyors felszívódású ch kell.
2011. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fromjezus ***** válasza:

Úgy nem rossz az arány. :)

Kb 2-3naponta megengedheted a "bűnözést" legjobb edzés előtt vagy után. Hogy mit szabad: hát mindent, de csak módjával. :)

A cukor kell szervezetnek az egyik amit írtál is a mentális oldal. A másik pedig hogy ha keményen edzés sok Ch-t emészt fel, amit ugye a diéta miatt nem viszel be. Egy kis gyors CH-tól keményebben tudsz edzeni is ami segít a zsírégetésben. S az sem mellékes,hogy a szervezet egy beállított étrendhez hozzá tud szokni, viszont így meg tudod zavarni.

2011. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!