Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásító étrend? Tippek?

Szálkásító étrend? Tippek?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék. Sportolok rendszeresen, de az étrendemen is változtatni kéne. Mondták, hogy ne egyek szénhidrátot meg édességet.

A szénhidrátot nem tudtam elhagyni, mert valamennyire muszáj a házi koszthoz alkalmazkodni. :(

Édességet nem ettem egy hétig és mindig remegtem, csak akkor lett jobb, mikor ettem kockacukrot. :(


2011. szept. 13. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Egyél szénhidrátot! Legyen kicsit kevesebb az energiabevitel a szükségesnél. (Nagyjából fogyassz annyit, amennyi az alapanyagcseréd.) Az édességről nem kell lemondanod, napi néhány kocka csoki vagy egy kisebb jégkrém a diétás étrendbe is beilleszthető.
2011. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyél csirkét vagy például sonkát.a csirkéhez mehet rizs de ne sok, fehér kenyér helyett ha tudsz egyél barnát, a kenyeret ne vajazd meg stb stb.ja és egyél sokszor de keveset. a napi 5-6 étkezés sem sok.
2011. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!