Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen szálkásító étrend...

Milyen szálkásító étrend lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
17 éves, 185 centi magas, 83 kg testsúlyú, endomorf testalkatú fiú vagyok, heti 5 alkalommal járok súlyzós edzésre, és szeretnék kérni egy hozzáértőt, hogy egy mintaszerű szálkásító étrendet írjon nekem. Ha esetleg még valamilyen adatra szükség van rólam írjátok meg. Előre is köszönöm.
2010. dec. 14. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyél be napi 250g fehérjét, és 100g ch-t, a zsírt pedig minimalizáld.
2010. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de én konkrét mintára gondoltam, amiben jó lenne némi választási lehetőség, mert ugyan elszánt vagyok, de van amit akkor sem ennék meg.
2010. dec. 14. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

builderen van kalkulátor, dobd össze, amit szeretsz, és úgy gondolod, hogy jó...


Amúgy tojások, túró, halak, csirke, ilyesmi simán mehet.

2010. dec. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tapasztalatok megosztásának is örülnék, tehát pl.: X étrendem van, és X-et értem el vele, X edzéssel, X idő alatt.
2010. dec. 16. 13:56
 5/5 anonim válasza:
Irány a bodybuilder.hu...rengeteg az info és profiktól. Sztem cikkeket is találsz, de ha nem akkor a fórumban válaszolnak neked a tapasztaltak.
2010. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!