Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon ropog, fáj a térdem...

Nagyon ropog, fáj a térdem guggolásoknál. Most abba kell hagynom?

Figyelt kérdés
Egy ideje tornázom,köztük van a guggolás is.Egy ideje minden guggolásnál ropog a térdem, és nagyon fáj is.Ez mitől lehet?A súlyom nem vészes 60 kg.Abba kéne hagynom?Nem szeretném...
2009. ápr. 29. 10:42
 1/2 anonim válasza:
nekem is volt ilyen amikor kéziztem.. azt jelenti,hogy elvan kopva a porc.. vegyél porcerősítő bogyókat meg kálciumot a csonterősítésére
2009. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha fáj, akkor ne csináld, mert könnyen összeszedhetsz valami súlyosabb sérülést. Alapelv, hogy ami fáj azt nem edzük!

Egyébként én a joint-x-et,vagy joint health-et, vagy egyéb porcerősítő készítményt tudok ajánlani. rendelhető a shop.builder.hu oldalról.. A ropogás egyébként nem baj egyáltalán, egészen addig amíg fájdalom nem kíséri.

2009. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!