Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek,...

Milyen gyakorlatokat végezzek, hogy feszesebb legyen a mellem?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2009. ápr. 28. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre krémek vannak!
2009. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél magadhoz kb 1.5-2kg -os kézisújzót, feküdj hanyatt

, fogd meg mindkét kezeddel és kiegyenesített kéztartásban

engedd hátra a talajig, majd felfelé amíg a karod függőleges nem lesz. Ezt ismételgesd, Bíró Icától láttam.

Állítólag ez erősíti a melltartóizmokat.

2009. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy melltartó izom. Az amit leírtál az a tárogatás és egyszerűen a mellizmokat edzi. Ráadásul azt a részét ami a mell alatt fekszik. Nőknél érdemesebb a mellizmok felső részét edzeni. Szóval a Bíró Ica hülyeséget magyarázott. Amúgy ez a tárogatás jó is lenne ha nem vizszintesen feküdnél hanem mondjuk egy padon ami olyan 30 fokban megvan döntve.
2009. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:tudom,hogy vannak krémek,de nem bízok bennük.:S egyébként rendszeresen mozgok,gondoltam,beiktathatnék ilyen gyakorlatokat is.Am tesóm próbálta a krémet semmit sem hasznélt neki.

2.-||-:köszönöm szépen,kipróbálom,végülis ha igaz amit a 3.válaszoló írt akkor is megér egy próbát!

Neked is köszönöm 3.válaszoló.

2009. ápr. 29. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló az én módszerajánlatomat rosszul képzelte el, mivel a tárogatás más mint amiről én beszéltem. A tárogatás egy mellizomnyújtó gyakorlat amit padon fekve végeznek, de enyhén hajlított karral, és a testedhez képest oldalra mozognak a kezek. Amit ajánlottam, annál meg a talajon fekszel, és ahogy már egyszer leírtam, a fejed mögé engeded a talajig a sújt és vissza a függőlegesig, amíg a karod a talajra merőleges nem lesz.És ezt a gyakorlatot nem tudom hogy nevezik, de nem tárogatás az biztos!
2009. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem feszesebb lesz a mell a tárogatástól hanem lemegy,és jó lapos lesz.én hasznaltam mondjuk krémet ami valóban használt amig használtam:)
2009. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah azt tényleg nem tárogatás:D az a pull-over amit te írsz... Hát az elég nehéz gyakorlat. az emberek 90%-a nem ott érzi ahol kellene és ezért nem is az dolgozik. Sztem azt ne csináljátok inkább ezt a döntött pados tárogatást.
2009. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!