Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy alig tudunk halat fogni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretünk horgászni, de alig fogunk halat. Pedig minden eredményes halfogáshoz szükséges dolgot megveszünk, tapasztaltabbaktól tanácsot is elfogadunk, néha kérünk is. De a halak valahogy kiszúrnak velünk.
2009. ápr. 26. 23:18
 1/3 anonim válasza:

mikor kezdtétek? korotok? tapasztalat? ezeket jó lenne tudni.

az is lehet, hogy nem jó a felszerelésetek, vagy nem megfelelő méretű a horog, túl vastag a zsinór, nem jó a csali, ha etettek, akkor az etetőanyag, stb stb.

nagyon sok mindentől függ.

2009. ápr. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemrég kezdtük. Úgy látszik le kellett írni a gondjainkat, mert ma hajnalban a férjem fogott 3 db. halat. Egy kárászt és két szép nagy pontyot. Összesen három-és fél kiló halat!
2009. ápr. 27. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:

az szép!!!Én egy 2o éves csajszi vagyok :)) és imádok halászni...de eleinte nekem sem ment...mert mindig nem esznek a halak ám!Annak meg van az ideje és a helye.A fogás meg attól is függ,hogy mekkora az eresztés,ha pedzővel halászunk és,hogy előtte volt-e beetetés.Én mindig beetetek mielőtt bedomnám a csalit a vizbe!Ja és a csaliről jut eszembe :) minden tóban más hal van és ha más hal akkor külömböző csali kell,mert minden hal mást szeret :) én az idén már fogtam 3 70-80 dkg-s pisztrángot és még 1gk-st is :)

Türelem s lesz hal :P :)

2009. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!