Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Iskolában miben tesiztek?

Iskolában miben tesiztek?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen ruhát vesztek fel? Csak kíváncsiságból kérdezem.

Új tesitanárom van és követeli hogy vagy fehér póló legyen rajtunk vagy kék (iskola színe) fekete rövidnadrág, és fehér tornacipő, ha ez nincs akkor 30 fekvőtámasz még akkor is ha más színű, melegítő az mindegy. Nálatok ez hogy megy?


2011. szept. 26. 16:01
 1/7 anonim válasza:
Ugyanezeket hordom. Sulis, fehér póló, fekete rövidnadrág, fehér tesicipő.
2011. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nálunk van egységes póló de tesitanárunk nem kéri.. én spec 1fekete csőnaciba tesizek amiböl kifogytam meg egy kb 2-3számmal nagyobb poloba :D
2011. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
jahh meg hosszuszáru fekete deszkás cipő kockás fűzővel xD (csőnacis voltam)
2011. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30 fekvőtámasz? azta!!! és van aki túlélte?
2011. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anno nálunk a gimis egyentesipóló volt a kötelező.

Amúgy rövidnadrág + edzőcipő.

2011. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anno mi kocsmába bicepszeztünk fél kilóval utcai ruhában vagy lenéztünk tesire dobálgatni kosárra szintén utcai ruhában meg néha pingpongoztunk. Igaz nekünk az ofő volt a tesi tanárunk és jobban szart az egészre, mint mi.
2011. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk van egyenpóló (kék és a suli emblémájával ellátott) de nem kötelező. A nadrág az mind1, a cipő pedig nem tornacipő, hanem sportcipő, de igazából mind1, csak a tornacipő nagyon "egészségtelen".
2011. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!