Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelő (kaja )?

Szerintetek ez megfelelő (kaja )?

Figyelt kérdés

Átnézné vki h ez megfelelő lenne 50kiló/170cm lánynak


Étrend:

1,zabpehely (25g)

2,Tészta (75g) (tejfölös, sajtos v milánói)

3,Rizs (30g)+ hús

4,Rizs (30g) +hús (edzés előtt)

5,Rizs (45g) +hús (edzés után)

6,Saláta (zöldségek mennek bele meg 2db tojás)

7,Rizs (20g)+hús


Ez lenne egy napi étkezésem (táp. kiegészítőre nincs pénzem :/)


Egy tasak rizs 125g és ezt bontottam szét egy napra, főzés után ugye megdagad és akkor mennyit mérjek ki?

Ill. a tésztát már főzés után mértem ki

Remélem érthető voltam :)


2011. szept. 25. 19:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Pedig megoldhatod a tojást, dobozkába be a rántotta/omlett/tükörtojás és viszel mellé műanyagvillát. A tészta tuti nem jó, gyorsan felszívódó ch csak edzés után kell, de az sem ilyen formában.
2011. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
és köszi mindenkinek a válaszát:) ment a zöld kéz
2011. szept. 25. 21:28
 13/22 A kérdező kommentje:

dilisnyuszi

ami linket küldtél azt szépen ma átnézem elolvasom aztán ha vmi nem világos akkor tudnál még segíteni?

2011. szept. 25. 21:33
 14/22 anonim ***** válasza:
persze, írhatsz mailt is ha gondolod.
2011. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
válaszolónak meg 50kg ha olyan az alakta vkinek egyáltalán nem vékony. Mármint vékony de nem rossz értelemben :D
2011. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
felső testtel totálisan meg vagyok elégedve mert van mellem csípőm, de a lábam :/ tök vékony :S mármint azért nem az anorexiás kategóriába sorolható de vékony :(
2011. szept. 25. 22:08
 17/22 A kérdező kommentje:
dilisnyuszi holnap este fele írok egy mailt :)
2011. szept. 25. 22:09
 18/22 anonim válasza:

ha nem gond kérdeznék én is egyet az itt válaszolóktól...hátha értetek hozzá, mert én semmit:)szóval én meg 170cm/60kg vagyok, és a kérdés az lenne hogy heti 3x futással tudok-e fogyni? vagy ez így magában semmit sem ér?

kajával kapcs: ésszel eszek, de nem akarok konkrétan diétázni....nekem ez boldogságforrás..:D

2011. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Offthewall ***** válasza:
utsó: diétánál nem az a lényeg mennyit eszel, meg sportolsz, hanem, hogy mit ;) na jó, most sarkítottam el ne hidd :D De azért 10 deka zsírban sült mirelit hasábburgonya jobban hízlal sokkal mint mondjuk 120 deka saláta. Szóval nem koplalni kell, hanem normális szálkásító étrendet összerakni. Mellé 2-3 aerob(erőltetett séta, kocogás, biciklizés, kajak-kenu, vizilabda stb) és ha van rá mód 2-3 súlyzós edzés. Valamint még megdobhatod zsírégetővel ha sokat kell ledobni, de neked nem ha jól olvasom.
2011. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

dilisnyuszi ne haragudj h nem tudtam írni ma sem leszek itthon de holnap ígérem írok és tényleg nagyon köszi:)

UI: addig nem akarok irkálni neked még nem olvastam el

2011. szept. 27. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!