Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezekbe a házikészítésű turmixo...

Ezekbe a házikészítésű turmixokba mit tesznek az emberek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

banán, tej, szőlőcukor, maltodextrin esetleg. És ennek semmi értelme nincs természetesen :) 1. tej - rontja az összes tápanyag felszívódását. 2. a cukrokat cska edzés után lehet inni, különben gyakorlatilag instant zsírba mennek. De egy 30-40grammnál edzés után sincs többnek értelme. Én iylent nem iszom.

Iszom helyette itthon shakerbe rakott fehérjét / tömegnövelő turmixot :)

2009. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

en nem vagyok ilyen nutricio-szakerto.

en szemely szerint azert iszom a turmixokat mert szeretem oket es nem azon filozofalok h a tej mit tesz a felszivodassal. a tej igenis egeszseges. ha csak ezert akarod inni.... en eloszor jeget teszek bele,mivel ezt a legnehezebb osszetorni. utana gyumolcs (banan,barack, kiwi,ribizli,stb) es vegul a tej. en nem edesitem, de ha akarod tegyel bele egy kis cukrot.

2009. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Fölösleges a tejjel kapcsolatban vitatkozni, mert abszolute nem egészséges! Amíg tejet ittam allergiás is voltam mindenre szinte, manapság meg hiába hogy itt a tavasz, egyet sem tüsszentek allergia miatt! Jaés nem iszom tejet :) Egyébként a tej zsíros is és nem is a legjobb zsírból, hanem telítetlen zsír van benne. És max az íze maitt ihatod, mert a fehérjetartalma anyira alcsony, hogy 5-6 litert kellene innod ha abból akarnád fedezni a napi fehérjeszükségletedet.

Mindemellett eléggé elcsorbult emberi szokás, hogy megisszuk egy másik állat tejét. A természetben soha nincs olyan hogy egyik állat egy másik tejét issza! És ez nem véletlen.. születésed után még vannak benned olyan anyagok, amik segítik lebontani az anyatejet, de CSAK az emberi anyatejet. Ha ezt később innád már az sem lenne olyan jó. Ismétlem, ezek a hormonok stb BENNED vannak születés utn, nem a tejben. És mi az egyetlen pozitív érv mellette? hogy finom.. Hát, lehet egy sima fehérjés turmix is finom, sőt, baromira finomra van általában ízesítve :)

2009. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

tej őszibarack tojás cukor


tej tejszín méz alma fahéj


tej csoki(kakaó) tojássárga rum


paradicsom, jég, zellerlevél, bors


Tojássárga tej nagyon erős tea rum


Málna, tejszín, tej.Cukor v méz.


Eperlekvár, tej.


Baracklekvár, tej, vanília. Esetleg tojás.


A turmixitalok nagyon táplálóak. Csinálok is egyet.


Vanília lesz, mert más nincs itthon: tojássárga, vanília, tejszín, tej. De a lekvár+tej bármikor jó.

2009. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

en nem vagyok ilyen nutricio-szakerto.

en szemely szerint azert iszom a turmixokat mert szeretem oket es nem azon filozofalok h a tej mit tesz a felszivodassal. a tej igenis egeszseges. ha csak ezert akarod inni.... en eloszor jeget teszek bele,mivel ezt a legnehezebb osszetorni. utana gyumolcs (banan,barack, kiwi,ribizli,stb) es vegul a tej. en nem edesitem, de ha akarod tegyel bele egy kis cukrot.


Véletlenül lepontoztam, pedig ez milyen jó válasz volt, ezért ideteszem, hogy jóvátegyek vmit.

2009. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
fehérjét meg néha glutamin vagy bcaa.. és ha nem diétázol 10-20g malto
2009. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
46%
2009. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

08:30.

a tej abszolúte nem egészséges? meg húú milyen már, hogy megisszuk más állat tejét? érdekes elméleteid vannak. attól, hogy neked laktózalleriád van, még nem kéne ilyen röhejes tejellenes kapmányba kezdeni:S a tej ugyanis egészséges, kalciumforrás, és ezt nálad sokkal de sokkal okosabb emberek bizonyították be. én a magam részéről továbbra is szívesen tejezek, és rajtam kívül még nagyon sokan így tesznek.

2009. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
nincs se laktózallergiám, se kazeinallergiám. nem vagyok allergiás a tejre egyálrtalán. csak a vitaminok és minden egyéb tápanyag felszívódását teszi tönkre. mostmár hogy ezek az anyaogk fel tudnak szívódni, nem vagyok se beteg, se allergiás. És mégis melyik állat issza meg a másik tejét? Az oroszlán, vagy a medve? A HÁZImacska megissza, de semelyik rendes vadmacska már nem. De oké, én nem akarlak meggyőzni, mindenki a saját egészségét bssza el ahogy akarja! Sok sikert hozzá.
2009. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!