Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék fitnesz edző?

Hogyan lehetnék fitnesz edző?

Figyelt kérdés
Milyen diploma vagy egyetem szükséges ahhoz,hogy valakiből fitnesz edző és életmódtanácsadó legyen?Imádok sportolni mindenfélet(uszás,kerékpár,atlétika,torna,street dance s minden ami mozgásban tart) és kitartásom is van.Akkor hol is kezdjem?Amugy pedagógiát tanulok,egyetemen.Mellette egy tanfolyam vagy mit csináljak?
2009. ápr. 23. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
ha csak végzetség kell akkor keresd meg a legolcsóbb leggyorsabb tanfolyamot. ha tudást is akarsz elsajátítani akkor az már bonyeszebb kérdés.
2009. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Pesten és Szegeden van okj tanfolyam, ill atestneveléssi egyetemi és főiskolai karoknál 2-3 év ez a komolyabb
2009. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Igazán komolyan életmódot csak testépítőktől lehet tanulni, mert CSAK OTT NEM áll fenn a bort iszik vizet prédikál helyzet (SAJNOS!)
2009. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat s a 2. hozzaszolonal :) én erdélyi vagyok s nálunk csak Kolozsváron van ilyen oktatás és az is román nyelven :( de egy tanfolyam elég lenne?
2009. ápr. 24. 06:58
 5/8 A kérdező kommentje:
a 3. hozzaszolonak igaza van :)) csak én egy kis faluban élek ahol sok csajszinak segitek most is tanacsokkal és,hogy segitsek nekik az alakformálásban szeretnék itt egy kis termet bérelni ahol órákat és tanácsokat tarthatnék :)
2009. ápr. 24. 07:00
 6/8 A kérdező kommentje:
adhatnék nem tarthatnék,bocsánat
2009. ápr. 24. 07:01
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha megtudod mondani, hogy mikor ég a zsír és ennek a folyamat során mien anyagok szabadulnak fel és azok mien hatással vannak a szervezetre akkor küldök egy írásbeli dícséretet amit mutogathatsz a csajsziknak bizonyítékképen,h értesz hozzá.
2009. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Nem minden street dancet kell tesépitötöl tanulni,a c-walk is street dance,és ahoz nem kell erö,vagyis ha fogyi vagy akk nem xD
2009. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!